Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely országok hadseregei...

Mely országok hadseregei legképzettebbek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként igazad van a magyarok tényleg jók csak kicsik vagyunk :S De amugy sztem nem vettek minket akkor se komolyan.Mondjuk ha lennénk 100millióan akkor már az amcsikat is beszaratnánk.De szerintem az oroszokhoz képest akkor is kutyák vagyunk.Énis láttam 1 csatornán egy bemutatót.Találkoztak az amcsik meg az oroszok és az orosz katona olyanokat csinált hogy 10 méterröl rugott 1et és a másik összesett.Az amcsik először azt hitték hülyítik őket utána felállította és lerugta leesett az álluk rendesen...Meg voltam már oroszországba azok elvetemült állatok.Óvodábol viszik a gyerekeket és végig kiképzik őket.Meg ott nem hamburgereknek élnek az emberek...Az amcsikat pedig rohadtul lenézem mert nagyon vagányak mikor nem is tudom mire...Keverék korcsok nincs is olyan hogy amerikai max olyan hogy indián...Meg bazzeg 600 milliárd dollárt költenek hadászatra meg 2x annyian vannak mint az oroszok.Tegnap néztem pont hogy oroszok ehhez képest csak 39milliárdot költenek de mégis sokmindenbe jobbak.
2010. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:

Mindig a nagyhatalmak hadseregei a legfejlettebbek. Általában azokban az országokban fejlett igazán a harcászat és a haditechnika, akik háborút vívnak és rendszeresen részt vesznek mindenféle fegyveres konfliktusokban, így ott igény van a haditechnika fejlesztésére. Pl az Usa, Izrael és az oroszok.


A sok kis gyerek, aki call of duty-n nő fel meg nézi a GI Joe-t, azok azt gondolják, hogy az amerikai hadsereg a legjobb meg húúúúúúúúúú az amcsik így meg úgy. Igen, miért hiszik ezt, mert a TV-ben pl a discovery-n egyfolytában mutogatják a legújabb tankjaikat meg repülőgépeiket. Megnézel egy filmet és abban azt látod, hogy az amerikai xy különleges alakulat a legjobb, meg a legkeményebb és vannak 8-an, akik bedarálnak 500 fegyverest és általában az oroszokat lefikázzák.


Tény: hogy az Usa-nak vannak a legnagyobb kiadásai e téren (miközben ott is rengetek a szociális probléma) és az is igaz hogy az amcsik technikája az egyik legfejlettebb és szinte mindenre van ötletük. Ez azért van, mert rengetek a jó szakember és sok a pénz. Az is igaz, hogy az Usa lakossága a duplája Oroszországénak, így evidens hogy ha kell 2-szer annyi katonát tudnának kiállítani.


Szerintem az oroszok technikája is van olyan jó, vagy majdnem olyan jó mint az amerikai. Az amerikai tankot is kilehet lőni, az amerikai lopakodót is észre lehet venni és kilehet lőni, az amerikai katona is csak ember. (Tökig bevoltak golyóállómellénybe öltöztetve mégis egy csomóan meghaltak Irakban, meg Afganisztánban.

Csak akkor derülne ki hogy az Usa, vagy Oroszország a jobb ha háborúznának, de nem fognak, mert mindegyik fél a másiktól.


Szerintem ez a sorrend

1. Usa, Oroszország

2. Izrael

3. többi

2010. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljes mértékben igaza van!
2010. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:

Oroszország !


Mondták a tv-ben hogy az USA mindent az internetes fejlesztésekre költ,meg minden felszerelésük kütyüs szar, az orosz felszerelés jobban birja meg keményebb kiképzést kapnak.Meg oroszországban más a politika,keményebb és ez kihat a hadseregre is.Lehet az amerikaiak többen vannak de az oroszok erősebbek.

2010. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 para?nane válasza:
az utolsónak teljesen igaza van technikailag az amik a legjobbak, az oroszok meg nem félnek semmitől és senkitől.amugy az öcsém most jött haza szarajavóból,ő mesélte, a még ott maradt amik le vannak nyűgözve specnaztól,mármint amit a bemutatókon csinálnak.oroszok viszont pontosan tudják hogy nem jó velük b*szakodni.a történelem nem hazudik.hitler is azt hitte oda megyek de estére itthon vagyok.pedig technikailag sok sok évvel meghaladta az oroszok szinvonalát.
2011. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Kedves Para?nane már vártam 1 hasonló hozzászólást:) Teljesen egyetértek én is ilyen szemszögből nézem.Tényleg nem a technika a minden, sőt hátrány is lehet..1 műholdat kilőnek a ruszkik amcsik máris sz*pnak és ők már régen nem ismerik az iránytűt meg térképet csak a JÓ ÖREG GPS-t..
2011. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:

„angolok:SAS és SBS ezzeket talán a specnaz mellet tartom a legjobbaknak mert (amerika.Franciák"GIGIN" németek őket kompintják)hírnevük is egész szép és nem halok vagy olvasok anyi bukást mint az amerairól.A kiképzésük részletei meg államtitok.”


Miért lenne koppintás, hogy túszejtések és terrortámadások után saját egységeket szerveznek? Nem bírom se franciákat, se németeket, de mindketten szinte vezető elit alakulatokkal rendelkeznek,túszmentések mesterei ( idegenlégió? Lol) ők képzik a Delta, az Fbi, az Sas tagjait is, és fordítva.


Amíg mi itt vitatkozunk melyik a legjobb, közösen gyakorlatoznak, figyelik egymás taktikáit, és ez nem kopizás...

2019. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!