Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely országok hadseregei...

Mely országok hadseregei legképzettebbek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:
jenkik:teknika rohat fejlett de megbuknak afganisztánba és irakba és szoméliába tudom hogy az öböl-háborúban nagyon jók és egyébb katonák ellen de inreguláris hadseregek ellen szivnak pedig épp az lenne a dolguk hogy az ilyeneket(gerillák,teroristák,partizánok)legyőzzék de kicsit elmentem a témától filmekben nagyon jónak mutatják őket de a hírekben mást látok.
2010. febr. 13. 21:47
 22/77 A kérdező kommentje:
angolok:SAS és SBS ezzeket talán a specnaz mellet tartom a legjobbaknak mert (amerika.Franciák"GIGIN" németek őket kompintják)hírnevük is egész szép és nem halok vagy olvasok anyi bukást mint az amerairól.A kiképzésük részletei meg államtitok.
2010. febr. 13. 21:49
 23/77 A kérdező kommentje:

németek:

Mit mondtam a GSG-9 és KSK az SAS kompintás és SAS ek segítik.képzik és vezetik az akcióikat.Ja ha valaki kérdi ennek mi köze aképzetséghez csak az hogy emböl logokus hogy az angolok szerintem képzetebek a németeknél.

2010. febr. 13. 21:53
 24/77 A kérdező kommentje:

franciák: GIGIN "német szindroma" ami szerintem emlitésre méltó a francia idegenlégió az tudom hogy kemény de a kiképzetségéről sok részletet nem tudok.

A többi NY európai O. az elöbbiek aránytalan keveréke a nemzeti egyenruhával és azok sajátoságaival.

2010. febr. 13. 21:56
 25/77 A kérdező kommentje:

ja és az al-kaida arról nincs tényekre alapuló elképzelésem de az amcsiknál biztos jóbb és a többi ilyen jellegű félkatonai klub is.

Az izraeli meg a legendák szerint a legképzetebb de 10000 fős gerilákkal nem bírnak el milehet az ok alulképzetség?genfi egyezmény megkötései?össze esküvés? nem tudom deszerintem amit a moszadról és matkalról hallotam győzni kellet volna.

Ruszkik.létfentéltel az erős hadsereg mert sajnos sokkan rűhelik őket és ami nincs teknikában az képzésel potolják és jobban tejesitetek afganisztánban mint a jenkik.Aminekem a legjobban tetszik tőlük az a kézitusa kiképzésük azt mi is átvehetnénk(amugy ebben a témában nekem orosz Vs. dél-korea szerintetek melyik jobb?) ja és ez csak saját vélemény szerintem ha egy kicsit titokban még brutálisabbak és nem bomlik fel a K-i tömb győznek afganisztánban amugy nem "brutalitás a hangsúly" mert ki tugja a jenki barátaink titokban "hogy" harcolnak a tálibok ellen.Yah de sajnos a csecsenháború sajnos rájuk is bélyeget nyomot de grúzi szerint már kicsit fel fejlődtek.

2010. febr. 13. 22:05
 26/77 A kérdező kommentje:

Hírtelenyében ennyi jutott eszembe ha érdekel még valamiről a véleményem megírhatod amugy egy végleges top lista szerűséget igyekszem össze hozni.

Pl 1.afganisztán

2.japán

3.kis kutya füle

....

Ja ez a lista csak példa de a válaszaitók segitenek megcsinálni?

És miért akkarom ezt mert végre le akarom zárni a ki a jobb és ki képzettebb kérdést tudom hogy nem tudjuk mi van a felszin allatt de ugy nagyából meg a lelkibékémért.

2010. febr. 13. 22:09
 27/77 anonim ***** válasza:
74%

Afganisztán a kutya seggébe van az OROSZ SPETNAz-tol!!!

Afganisztán hagyad már az oroszok védik...ott a legjobbak mind oroszok!!!


1.Al-khaidák

2.Orosz spetnaz

3.USA

4.Arab országok meg kelet

4.Nyugat eu.


Ezzel tuti lessz aki nem ért egyet.Lehet valamit kihagytam.De első 2 szerintem tuti.Jó mondjuk nem fognak egyetérteni az oroszokkal mert itt b*sztak minket 40 évig meg utáljuk őket akkor már nem is lehet profik igaz:)))?

2010. febr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
69%

Meg a legtöbben azt írják amit szeretnek amit utálnak azt meg nem...Ez is már rasszizmus...-.-" sose fognak egyetérteni ebben.

Hozzátenném hogy oroszországba vannak olyan iskolák ahol a diákok képzettebek a csicska pénzek amcsiktol...

Lehet utolso mondatomat túlzásba vittem de valamennyire igaz.Persze usa-ba is vannak jo alakulatok.

Ha meg hadsereg akkor egyértelmü h oroszok legképzettebek Usa-nak emg legjobb technikája

2010. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
78%
Aki kettővel előttem írt, nem teljesen világos a sorrend: ezt a hadseregek erejére értette? Ha igen, akkor egyetértek vele, tehát az Al-Khaida a világ legerősebb hadserege.
2010. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim válasza:
90%
Még mindíg a Francia idegen légió vezet,ANNÁL KEGYETLENEBB nincs......
2010. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!