Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely országok hadseregei...

Mely országok hadseregei legképzettebbek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
69%

Valaki azt írta, hogy az Al-Khaida nem hadsereg,csak szervezet.

Ezzel csak részben egyet.

Az Al-Khaida igenis, HADSEREG, mégpedig nem is akármilyen, és változatlanul fenntartom, hogy a világ legjobbja. És ez még akkor is így van, ha a Nagyvilágban szét vannak osztva. Hadsereg, mégpedig olyan, aminek nincs országa, nem tartozik a világ egyetlen államához sem. Ami pedig a hadműveleteinek koordinálását illeti, szinte biztosra veszem, hogy rendelkeznek jónéhány műholddal is, amivel azt megtegyék. Hiszen említettem már, hogy hihetetlenül fejlett infrastruktúrával és logisztikai háttérrel rendelkeznek.

2010. febr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:

Kedves Fórumtársak!

Ha van közöttetek hivatásos katona, kérem, ossza meg velünk a véleményét.

2010. febr. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
100%

Már írtam...Nem vagyok katona de családomba mindenki az szinte!Unokatestvéreim nemrég jöttek haza egyik Ukrajnábol másik Oroszországbol.Meg apám,nagypám stb...Meg sokat vagyok kint ott és tapasztalatbol írok meg persze forrásokbol is!Szerintem ide legtöbben azt írjájk amit a tv-be hallanak...

Pedig Oroszországot nem nagyon mutatják mint NATO tagokat.Nincs teljesen felfedezve mint USA...Van sok titkos támaszpontja.

SZERINTEM NAGYON GÁZ HOGY USA KÖLT VAGY 600-800 MILLIÁRDOT OROSZORSZÁG PEDIG VAGY 80-100...NAGYON NEM LÁTSZK MEG...Ebből is látszik hogy sokkal jobbak.Azért 10x kevesebb pénzel ilyen haderő...Meg fele annyian vannak.Én nagyon elismerem őket.Nem sokan fogják mert utálják a ruszkikat.De hát ezvan.

Szóval akkor a kiképzés ott nagyon kemény.Én csak iskolákba jártam de ott is mintha kiképzésen lennék!Lassan-lassan utolérik majd Nato gazdaságát akkor aztán nincs menekvés.Mert a katonák sokkal szívósabbak,keményebbek,bátrabbak,fegyelem van és kitartás.Komolyan veszik és durván ki vannak képezve!Sehol európai országba meg USA-ba nincs olyan kiképzés.Erre meg merek esküdni!!!

Itt 1 dolog amit mutat a TV...Oroszországrol nemsokat tudunk.Mint eu-s ország itt mindenki usa-t meg nácikat isteníti...De ezvan sprite!

2010. febr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
76%

igazad van amit írtál de


"mindenki usa-t meg nácikat isteníti...De ezvan sprite!"


nácikat?:O

2010. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
47%
Jajah főleg én korosztályom...16-17 éves korukig imádják hitlert meg minden...Nemtudom szerintem felnőtteknél nem annyira.
2010. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
42%
Mese országé.
2010. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
71%

"Mese országé."


köszönjük ez már megint a 10 legértelmesebb válasz közé tartozik :)

2010. febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim válasza:
76%

Nem vagyok Katona csak egy kis tizenéves p*cs sokak szerint

Ha azt nézzük a magyar különleges egység az egyik legjobb a világon mivel az amerikaiakat is a magyar veteránok képzik. Az Oroszok hadászatilag le vannak maradva USA-hoz képest viszont sokkal többen vannak meg rengeteg felfedezetlen atom és hidrogénbombájuk amitől ők biztonságban érzik magukat

az USA jól fel van szerelve viszonylag sokan is vannak és nekik is van atombombájuk

tehát a földi csapatok száma nem is fontos csak az atom ami van még izraelnek valószínűleg al-kaidának is(jöhet a lepontozás ezel a szöveggel"Akkor már rég kilőtték volna amerikára" de nem lőtték volna ki mert ők ezt csak "bebiztosításra" használják egy utolsó védőfegyverként fogják bevetni).

törököknek,Japánoknak, Észak- Dél koreának és még sok arab országnak van itt a földi hadsereg egyáltalán nem fog számítani ha usa kilövi oroszokra az atomok oroszok küldik vissza az övékét ha elindul a hadsereg ugyanúgy megy az atom

2010. ápr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
47%

Az oroszok fele annyian vannak mint usa

usa 600 milliárdot költ hadászatra

oroszok 80 milliárdot

Kb ugyan annyit érnek vele? Na b*zdmeg akkor nehéz lehet eldönteni hol vannak a jobb katonák -.-" Annyi igaz hogy usa jobban felvan szerelve

Hagyad már magyarokat nevetséges már nem azért xD

Hidd el szart se ér egyik leggyengébb...

2010. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:

Nem kéne ennyire lebecsülni a mieinket. Amikor a délszláv háború idején itt voltak az amerikai katonák Magyaroroszágon, közös magyar-amerikai szárazföldi desszant- és légi hadgyakorlatot is tartottak, az USA-hadseregnek az volt a kérése, hogy azt magyar tisztek vezényeljék le, ill, vezessék; nyilván arra voltak kíváncsiak, hogy a mieink mit tudnak. Az amerikai parancsnok pedig rendkívül jó véleménnyel volt a mieinkről. Azt mondta, hogy "én lennék a világ egyik legboldogabb embere, ha katonáinknak legalább olyan hozzáállása és felkészültsége volna, mint magyar fegyverbarátainké. Fogadják őszinte elismerésemet". Hát ennyit a lekicsinylő véleményről.

Abban is tökéletesen egyetértek az amerikai tábornokkal, hogy ez tényleg fegyverbarátság, nem úgy, mint annak idején a Szergej-vezette Varsói Szerződés.

2010. ápr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!