Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely országok hadseregei...

Mely országok hadseregei legképzettebbek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
53%
Hülye kérdés.Magyarország!Hát ha egy teherautó beindul, az már behúzza a többit.Mehet a háborúba és nyer is.
2010. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
24%

"Izrael csak azért erős mert megveszik a hightech kütyüket és mindig a háborúra készülnek muszáj is nekik"


Na meg az USA védi a pics*jukat!

Szerintetek mennyi ideig tartana az araboknak lerendezni Izraelt, ha nem lenne az USA?

2010. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki írja,hogy az oroszok a legkeményebbek.Rajtuk nem fog a golyó?Csak egy tártól halnak?Esetleg azért,mert hideg van a hazájukba,azért kemények?A háborúk inkább a tervezéseken szoktak múlni,nem a katonák erején.Az adott ország katonai fejlettsége a fontos.Nekem Anglia és az USA a nyerő.Amit az USA Normandiában a quicksilver hadművelettel csinált,az nagyon jó volt.Sztálin is elismerte őket.
2010. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
76%

"Mindenki írja,hogy az oroszok a legkeményebbek"


USÁ ban egy kiskatona azért simán vissza pofázik a feletteseinek ha valami nem tetszik

2010. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
76%

fojt:

ha egy orosz csak csúnyán néz akkor simán agyonlövik... de minimum lesz valami következménye a dolognak


de az igaz most az amcsik technikába előnyben vannak egyenlőre

2010. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
76%

fojt:

amcsiknál is volt olyan tábornok aki zseniális és félelmetes hadvezető volt Patton tábornok (nem tudom jól írom e a nevét)


de ha fogadni kéne én lehet az oroszokra fogadnék

2010. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
79%

"Amit az USA Normandiában a quicksilver hadművelettel csinált,az nagyon jó volt.Sztálin is elismerte őket."


Nem az amcsik csinálták jól, hanem a németek rontották el. Azt sem tudták, hogy hol lesz a támadás, meg mire átirányították a csapatokat már késő volt.

2010. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
90%

"USÁ ban egy kiskatona azért simán vissza pofázik a feletteseinek ha valami nem tetszik"


Na és akkor mivan?Nem ismeri a tisztelet csak a mekit meg a sajtburgert meg a gyorsbüféket....


"mert hideg van a hazájukba,azért kemények?"


Ezért is...Pl én ott születtem és utána nemsokkal vittek a fagyott tó közepébe megfürdetni gyakran.Meg egy jo ideig ott éltem mikor átjöttem ide M.O.-ra hát nevetségesek az itteni gyerekek minden napi betegségek nem tesizek mert fáj az ujjam....xD -.-"

Nem térek el a témátol.

Nem azért kemények mert hideg van.Hanem keményen kiképzik őket.Egészséges életet élnek.Nincs minden sarkon gyorkajárda meg nem esznek pizzakat!Menny ki azt utána pofázzál!Ha esetleg visszajönnél...-.-"

2010. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
76%
Ja és valaki írta nem azon múlik milyen erősek meg képzettek a katonák...Igazad van valamennyire de akkor rossz helyre írtál!Itt az a kérdés melyik a LEGKÉPZETTEB hadsereg!
2010. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
76%

""USÁ ban egy kiskatona azért simán vissza pofázik a feletteseinek ha valami nem tetszik"


Na és akkor mivan?Nem ismeri a tisztelet csak a mekit meg a sajtburgert meg a gyorsbüféket...."


hát pont az van hogy ott nincs olyan fegyelem mint az oroszoknál -.-'

figyelhetnéd hogy mit írok

2010. febr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!