Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely országok hadseregei...

Mely országok hadseregei legképzettebbek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
90%

Kedves utolsó

Usa 2x annyian vannak mint oroszok csak szólok :)

egyébként igazad van de oroszoknál nemhiszem hogy mennyiségi fölény van hanem katonáik 2x olyan szívósak :)

2010. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a tálibok a legképzettebbek. (bár nem katonák)

A gerillaharcok komoly veszteségeket tudnak okozni.


Ami a képzettséget illeti:

USA,oroszok,németek

2010. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
86%

"Oroszokhoz te csak ne hasonlítgass senkit.Mindig is legerősebb volt és legkeményebb!!!Ezért nem is szerették őket mert ők voltak meg most is a nagy medve.Lefikázzák sokan közbe meg odaa se mernek menni.Honvédségből kiküldenél oda 1 katonát kiképzésre ott halna bele!Vagy bárhonnan.Mindig tudtak azok harcolni de csak végső esetbe mutatták ki de akkor aztán mindenkinek annyi!"


Még helyesen sem tudsz írni, de ez nem probléma.

2010. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim válasza:
67%
Izrael,Oroszo.
2010. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
91%
Akik teljesítik a parancsot gondolkodás nélkül a tudásuk legjava alapján.Marokkó,Mauritánia,Dzsungeles országok,sivatagi országok,olyan hogy legképzettebb nincs.Mindig van amibe valaki gyengébb mint a másik ország.
2010. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
90%
Farncia idegenlégiót nem nagyon olvastam a válaszok közt. Azok sem lehetnek puhány srácok. Amúgy irael, usa, délkorea, esetleg japán, oroszok is ott lehetnek az élmezőnybe és persze "Made In China"
2010. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom miért irogatnak iyleneket, hogy USA,Németország...egyértelműen Izrael rendelkezik a legjobb hadsereggel.És ez azért is van, mert okosabbak mint legtöbb ember.
2010. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
73%

Izrael? Oroszország megenné vacsorára -.-'

miről beszélsz

izrael csak azért erős mert megveszik a hightech kütyüket és mindig a háborúra készülnek muszáj is nekik, hiszen arab földön vannak és ez sokaknak nem tetszik, főleg az araboknak :)

de ugyan már

ha lenne egy világháború és tegyük fel hogy az első nap nem atomozzuk szét a földet...

tehát első dolog valahogy hatástalanítani a műholdakat megszűnjön a kommunikáció...

Amerikának pedig rengeteg cucca épül a műholdakra

ha ez megtörténik akkor vissza is esünk második világháborús szinthez (jó nyilván nem T34 el és tigris tankal harcolunk) de a GPS irányítású rakétáknak és a helymeghatározásnak annyi

vissza a jó öreg térkép rádió stb

az oroszok gépeit egy 20 kilós kalapáccsal és egy kombinált fogóval meg lehet javítani

az amcsi gépek sokkal bonyolúltabbak

a harctéren elengedhetetlen hogy strapabíró járművek legyenek, ott nem romolhat el semmi mert akkor elveszítik a csatát...


mindegy szerintem az orosz katonák messze verik az amcsikat kitartásban önfeláldozásban bátorságban

és fejlesztenek is

SUKHOI PAK-FA (T-50)

http://www.youtube.com/watch?v=ix0Izx-6Ycw

ez a repcsi nagyon durva

2010. febr. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsónak 100%ig igaza van.

Izraeilek azok még hagyad.De usa meg német katonák chh...El vannak azok kényesztetve

Igazi kemény kiképzés az oroszoknál van meg mentalitás is kemény a kúltúrának is nagyon sok köze van inkább a harchoz mint más egyébhez...Gondolkozzatok már.Én itt is vagyok meg néha ott is.Pl itt 100bol 1-2 gyerek jár küzdősporta ott minden 2. gyerek.Ezek a jövő gyermekei az EU-ban meg USA-ban nemsokra fogják vinni.Meg a hadköteleztséget is nemtudom miért vonták ki.

2010. febr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
87%
Hozzátenném aki ezekkel ne mért egyet.A ruszkikat pedig lenézi azokbol csak a gyűlölet beszél!!!Hiába voltak itt sokáig meg szemetek el kell ismerni hogy kemények!
2010. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!