Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely országok hadseregei...

Mely országok hadseregei legképzettebbek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
78%

Oroszország, Izrael, USA, Nyugat-Európa.


Nem a kelszerelésről van szó, hanem a képzettségről.

2010. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
44%

17:51 Az én válaszom???

Hát miért lenne az?1 dolog hogy fejletteb országok...

Maguk a katonák jóval szivósabbak szibériába meg Tibet,Izrael...Azok az igazi kemény országo,népek sose adták meg magukat a zsidóknak nem úgy mint mi...

2010. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
90%
amcsik ruszkik ausztralok.de ruszkik ugyse mernenek pattogni, az osszes kornyezo orszag ruheli oket meg kina is.
2010. febr. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
80%
18:01: "legképzettebbek" Ez mond valamit?
2010. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
72%
Izraelben tanuja voltam ket fiver kozott a kovetkezo beszelgetesnek: A kisebbik fiu bevonulas elott volt, es megkerdezte a batyjat: "Mit vigyek a seregbe?". Az gondolkodas nelkul ravagta: "Fuzeteket meg ceruzat" "Minek?" "Mert egy evig napkozben allandoan elmeletet tanulsz, amit az ejszakai fizikai gyakorlatokon megvalositasz. Ja, es het vegen alhatsz is negy orat".
2010. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
49%

05:29

Okos vagy úgylátom...Te aztán vágod a témát.Tudod ki kivel van jóban.Nagyon nincs igazad

miaz hogy ruszkik nem mernek pattogni?300 évig nembírt velük egész európa...Miről beszélsz te?Nehogymár ne merjenek pattogni.Hakarják európát annyi idő alatt radírozzák le a térképröl amennyi idő az út idáig.Nemsok...

Menny ki oda azt ott pattogjá...Arra lennék én kíváncsi...

Ez olyan mint mikor suliba mindenki nagy rasszista meg egymás közt büdös cigányozzák a romákat.De azért állandóan odamegy kezet fogni a cigánnyal meg fosik tőle.



Ne beszéjetek a ruszkikrol ameddig a cigányoktol be vagytok szarva...2 cigó gyerek terrorizál 36 magyart.gratulálok

Na a ruszkik ezt biztos nem hagynák ott úgy csicckáztatják őket mint a szar.Sőt ott nincs is cigány csak magyar.Összes cigány magyarul beszél és magyarnak vallja ott magát.Menny le kárpátaljára azt az ottani szégyen cigányok magyarul kéregetnek.Erre legyél büszke ;)

2010. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
47%

08:26

Az orosz spetnaz a legképzettebb.Meg Oroszországba alap a katonaság kötelező.Legkeményebb serege van csak gyenge gazdaság így technika se olyan erős.Mondjuk azért egyik legjobb de csak amcsikhoz nézve nemjo.

De hallod azért SZERINTEM EZ NAGYON FONTOS: AMERIKA KÖLT 800MILLIÁRD DOLLÁT HAVONTA OROSZOK 80-100 ÉS MÉGIS KB UGYAN ANNYIT ÉRNEK VELE.HIÁBA JOBB VALAMIVEL TECHNIKÁJA...NINCS KI HASZNÁLJA.

2010. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
90%
Amugy hagyátok már amcsikat...Sok pénzük nagy gazdaság meg technika de katonái szart se érnek.Főleg a következő generációkat nézd meg mire vezet a civilizáció.Szép katonák lesznek azokbol a kocka túlsúlyos pujákbol azt hiszem...Már alapbol csak az megy aki akar és szerintem már nemsokan...
2010. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyik sem, akiket/amelyeket itt eddig felsoroltak.

A világ legerősebb, legképzettebb, legjobban felszerelt hadseregének az Al-Khaidát tartom.

Ugyan látszólag csak hegyi barlangokban megbújva élnek, de hihetetlenül fejlett az infrasrtuktúrájuk, logisztikai hátterük. Ezenkívül honnan tudjuk, hogy ezekben a bizonyos barlangokban, több emeletnyi mélységben milyen fegyverarzenálok, kutatólaboratóriumok, stb. lehetnek? Honnan tudhatjuk, hogy milyen képességű szakemberek, tudósok dolgoznak nekik? Arról ne is szóljunk, hogy rendkívül fanatikusak, ebből kifolyólag a harci szellemük messze magasan felülmúlja a világ mindennemű fegyveres erőjét. Úgyhogy egyáltalán nem csoda, ha még az USA hadserege sem bír velük.

2010. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:

remek!!!

De elmondom a saját véleményem azért tetem fel ezt a kérdést mert nagyon sokat hallok róla és engem nem a teknika érdekel hanem azt hogy a katona"képzet"mert szerintem az a jó katona.Amugy a következőket gondolom országokról ezzel lehet vitázni.

2010. febr. 13. 21:42
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!