Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az elso vilaghaborut katonai...

Az elso vilaghaborut katonai szempontbol nem vesztettuk el sem mi sem a nemetek. Akkor hogy tortenhetett meg az, hogy mi jottunk ki vesztesnek? A vilaghaborut az osztrakok kezdtek megis minket buntettek. Ertelmes valaszokat kerek.

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 17:36
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
a sulim kizarolag roman nyelvu, meg a magyar tortenelmetis romanul tanuljuk a falu tobsege roman alig van par szaz magyar, meg a mise is romanul megy. es hogy akarsz ugy tortenelmet tanulni, mikor tuszkoljak beled a hazugsagokat es lassan valoban nem tudjuk, hogy i igaz es mi nem.
2011. márc. 7. 19:13
 22/48 anonim ***** válasza:
2011. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 bumbi02 ***** válasza:

bumbi02 te nagyon irritáló vagy. Én még tőled csak annyit láttam hogy húzod fel annak az agyát aki hisz a nemzetbe.



nekem nem az a bajom ha valaki hisz a nemzetbe, hanem az hogyha vegyiti a nemzetbe való hitet és a butaságot, hülyeséget.. oké hogy szeretjük a magyar nemzetet , de azért nem kell kitalálni dolgokat, hogy igazából el se vesztettük a háborút, a román csapatok akik betörtek Erdélybe ők is csak turisták voltak , meg hogy hetente feltenni egy kérdést amiben trianonról van szó h jajj jajj de rossz.. ezt nem szeretem, a nemzetet bírom.

2011. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
jobban orvendenel ha a buznyakokrol erdeklodnek?
2011. márc. 7. 19:32
 25/48 bumbi02 ***** válasza:

nem igazán tudom értelmezni a "buznyák" szót.


az ember járjon utána a témának, viszont trianonos kérdésből legalább 300 van már az oldalon, hetente teszik fel az újabb Trianon igazságtalan volt, sírjunk együtt -stilusu kérdéseket. Persze az volt szerintem is, nem minket kellett volna ennyire büntetni, de ez van, ideje lenne tullépni rajta..

2011. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
a romanok ugy nyomultak be erdelybe, hogy kozben nem volt parancs az ellenallasra. egyszeruen a hadosztajok csak viszavonultak.
2011. márc. 7. 19:35
 27/48 anonim ***** válasza:

"bumbi02 te nagyon irritáló vagy. Én még tőled csak annyit láttam hogy húzod fel annak az agyát aki hisz a nemzetbe."


Ezzel egyetértek!

2011. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
A a győzelem a kezünkben volt. 1916-ban a zsidók bevitték a háborúba az USÁT (cserébe később az angoloktól megkapták Palesztinát) így már esélyünk sem volt. Tisza István ellenezte a háborút mivel nem lehettek hódítási céljaink mert már így is sok nemzetiségű volt az ország. De nem tehetett semmit. Lényegében az egész Magyar Birodalom felbomlása azért történt mert sokan nem nézték jó szemmel egy Kárpát-medencei magyar birodalmat. Minden magyar ember szeme előtt a Magyar Birodalom visszaállítása kell hogy lobogjon! Tarts ki testvér! Sokan vagyunk veletek itt az Anyaországban!
2011. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

"1916-ban a zsidók bevitték a háborúba az USÁT"


Jajj istenem... A németek elsüllyesztettek egy hajót tele civil amerikaiakkal és ezért csatlakozott az USA a háborúba.

2011. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

ma 19:50


Aha persze... És a németek robbantották ki a háborút, ugye? Akit érdekel a téma keressen rá a googleban a A második világ háború igaz történetére sokat írnak az első világháborúról is!

2011. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!