Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg létezett olyan vallatá...

Tényleg létezett olyan vallatási technika, hogy női őrök felizgatták a férfi foglyokat de elélvezni nem hagyták őket? Ebbe állítólag volt aki beleőrült... Valahol olvastam erről.

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 14:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
18%
Régen, olvastam róla, de hogy hol arról fogalmam sincs.
2021. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
75%
Basszus, ahány csajtól már felizgultam aztán nem lett semmi...
2021. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
83%

Legrosszabb a férfiaknak a herélés volt.

Pár levéltári kivonatból volt néhány ilyen leírás, a leggyakoribb hogy addig verték a tökét szegény áldozatnak, míg bedagadt, majd mikor jött az orvos kivágni neki, érzéstelenítő nélkül a női vallató herélte.

Kettő ilyenről olvastam, aki ezt átélte az örökre undorodott a nőktől.

Egy másik könyvben is volt erről szó, ami 56-os eseményekről szólt, de ott is csak úgy említették meg hogy szadista női vallatók néha család előtt, vagy házastárs előtt is herélték a férfi foglyot, hogy beismerő vallomást tegyen.

Könyvet nem tudom megtalálom-e, ha megvan átküldöm a linkjét.

2021. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
81%
Én azt hallottam egy visszaemlékezésből, hogy magasrangú papokkal csináltak hasonlókat.
2021. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
84%
Ez a kínzás nem jön össze, ha az ember gyorstüzelő:D
2021. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
76%
Elképzelhetõ. Olyan görcseid vannak egy idõ után, hogy nem tudod elviselni a fájdalmat.
2021. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
80%
Lehet valamilyen közzétett archívumban találsz ilyen eseteket.
2021. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy ez működne. Egy férfi lehet impotens, gyorstüzelő is, meg egy idő után elfárad a pénisz, és nem áll fel. Meg el lehet élvezni érintés nélkül is. De a herélás garantáltan fájdalmas.
2021. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
86%

A kínzás alapvető célja az volt, hogy a vádlott vallomást tegyen, ne meghaljon. Ilyen kínzásokat nem lehet túlélni, tehát szerintem, ha ez olyan gyakori kínzás lett volna, mint a korbácsolás, vagy a gumibottal történő csépelés, lenne róla bőven irodalom. Eddig én csak hungarista oldalakon oldalakon olvastam ilyeneket.


Nem mentegetni akarom a kommunisták, tudom, hogy több millió ember haláláért voltak felelősök. Csak leírom, még mielőtt valaki lekomcsizna.

2021. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
85%

"Ilyen kínzásokat nem lehet túlélni,"

Nem is, kivégzéshez használták.

Hogy a kommunisták hogy jönnek ide azt nem tudom.

Pár száz évvel ezelőtt olyan nem volt.

2021. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!