Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Terjeng egy pletyka a neten...

Terjeng egy pletyka a neten állítólag hogy vissza állítják a sorkatonaságot és már írják össze a neveket. Ez mennyire igaz? Csak mert ha van benne ráció akkor én tudni szeretném mert akkor megyek is Mo. Ról minél előbb.

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 17:39
1 2
 1/19 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%
Megírta a facebook, nem? Tehát van még kérdés?
2015. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos nem
2015. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
ez a hír már évek óta terjed
2015. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ha nem akkor még a tanulmányaimat be tudom fejezni itt és csak utána megyek el. de ha van rá ráció akkor nem érdekel és inkább mentem a bőröm azonnal. bocsánat, de én nem fogok harcba állni olyan ügyért amihez nekem közöm nincs.
2015. szept. 25. 17:47
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen, már vagy 2 éve folyamatosan visszaállítják. Meg ezelőtt 4 évvel is jól vissza lett állítva, amikor a koreai zsírdisznó keménykedett és akkor is ezzel volt tele a fészbuk meg a 3. világháborúval.
2015. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Most még nem.

Ha sokkal több migráns lesz európában és háborúzni kezdenek a vallás miatt, akkor lehetséges. 10 évbe is beletelhet és nem is biztos, hogy így lesz.

2015. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Rettegj kérdező, rettegj!
2015. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tökmind1 hogy igaz e


ha balhé lesz akkor vissza állítják mert elenyészően kevés a hadra fogható katona


3500főt tudtak most a határhoz vezényelni


gondold csak végig hogy az mennyi! 200 ezernél kezdődik a hadsereg!

2015. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ennyi ésszel inkább ne védd a hazát. Mindenki jobban jár.
2015. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 EagleHUN ***** válasza:
30%

- Egyenlőre (sajnos) nem állítják vissza.

- Önkénteseket keresnek viszont!

- Iskolalátogatási igazolás mellett régen sem vittek el senkit.

- Egy kis asztma, szemüvegesség, hallás sérülés, régen is elegendő volt az alkalmatlansághoz.

-28 éves kor fölött már nem valószínű hogy elvisznek bárkit is. (az a jelentkezés fölső határa, és régen is az volt.)

-Ha rendőrnek állsz automatikusan megúszod! (Nem vagyok benne biztos de talán a tűzoltók is fölmentést kaptak annó!)

- Hiába mennél külföldre ha kötelezővé tennék, attól még küldenék a behívót és ha nem jelensz meg onnantól fogva katona szökevénynek számítanál és köröznének. Többet nem jöhetnél haza sem mert akkor dutykóba vágnának 10 évre és utána töltetnék le veled a kötelező szolgálatot!


-Ha pedig éles helyzetben dezertálsz, pl amikor megtámadták Magyarországot, akkor még hazaárulást is nyakadba varrnak. Ami minimum életfogytiglant jelent, rosszabb esetben (szerencsédre ez csak régebben volt "divat"!) főbelövést jelentett.

2015. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!