Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen pozitív tapasztalataid...

Milyen pozitív tapasztalataid voltak romákkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:49
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100 000 negatív tapasztalat után találkoztam egy fiatal roma sráccal akivel együtt melóztunk a Győri Plast-ban. Nagyon jóravaló srácnak tűnt. A keresztapámra emlékeztetett, aki nagyon szorgalmas és jó ember. Bár nem ismertem a srácot teljesen, de szerintem nem tévedtem vele kapcsolatban!
2010. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező! Te provokálsz!
2010. máj. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim válasza:
Vannak még jó emberek a Romák közt is.
2010. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim válasza:
68%

Ha volt is pozitív emlékem/élményem, elfeledtette például a múltkori negatív élményem. Vagy az azelőtti. Esetleg az azelőtti, de lehet, hogy az azelőtti, vagy mondjuk még esélyes, hogy az azelőtti, vagy...... Próbálok pozitívan hozzáállni minden emberhez, de úgy nehéz, hogy kinyílik a bicska a zsebemben, ha meglátok egyet is...hát ha még többet egy helyen..... Ezért utálom is magam, de akkor sem tudok ellene tenni. Szerintem mondhatom, hogy talán 1-2% lehet pozitív, az is inkább valami emberi megnyilvánulás volt gyárban dolgozó cigány munkatársakkal, vagy dolgozni akarás. A cigány szót azért használom, mert "[...] a romák elnevezés a cigány népcsoportokhoz tartozó emberek közösségét jelenti", írja a wikipedia. Engem sem úgy hívnak ők (...ők?...ehh), hogy fehér ember, vagy ember, hanem csávó vagy francsetudja mit használnak még.

Asszem nem nagyon kéne hozzászólnom a témában többet...

2010. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

-Jol tudnak (-tak) zenélni :)

-Multkor stoppoltam, sok falumbeli elment mellettem autoval, és egy cigany csalad vett fel, és raadasul budosseg sem volt az autoban, mégha le is volt robbanva.


Meg is jegyeztem! Ilyent se biztos, még tapasztalok:)

2010. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim válasza:
50%
nekem volt 1 ... amikor a buszom mellettem ült 1 és arrébb ment, akkor valahogy megtisztult körülöttem a légtér ... na az ***va jó tapasztalat volt :D
2010. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim válasza:
Kedves kérdező!Én egy félig roma nő vagyok és én csak erre annyit tudok válaszolni,hogy magyarok között is vannak ,,romák"és romák között itt vannak magyarok,mert nem attól függ ki jó ember és ki nem,hogy minek születik.Sokat tesz bizony a neveltetés.Nekem szinte csak magyar barátaim vannak és a férjem is az és sokan csodálkoznának ha mondanám nekik,hogy az egyik szülőm roma.De bizony nekem is volt tapasztalatom romákkal....és magyarokkal ugyanúgy.Apukám munkatársa magyar és állandóan lopott,míg a roma egyszer sem.
2010. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem akarok rasszistáskodni,de nekem egy sem.csak roszz.

2010. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Kedves 05-03 13:26 !


Azt írod, a kérdés csak pozitív tapasztalatokra vonatkozik!

Akkor nem értem, miért is kellett a magyar embert megvédenie a kollégádnak 3 cigány ellen?...rbaby

2010. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:

1. viccesek:D

2. nincs:D

3. Nincs:D

Több nincs azt hiszem ennyi sajnos :D

2010. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!