Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen pozitív tapasztalataid...

Milyen pozitív tapasztalataid voltak romákkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:49
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
73%

egyetlen1: cigány fickó burkolta nálam az erkélyt, és a konyhát.

üdítő kivétel volt. ha nem mondta volna, h cigány, fel sem merül bennem...

sajnos előtte se, és azóta se...

ha felszáll pár menő csávó a villamosra már fosok, hogy megkéselnek-e vagy csak kirabolnak...

2010. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
45%
Az egyik legjobb barátom cigány.
2010. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
Gyerekkoromban a szüleim építkeztek. A fuvarosunk cigány volt. Soha semmi nem tünt el és minden mindig időben megérkezett.
2010. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
40%
legjobb haverom roma volt :D és nagyon jófej volt, szóval nekem eddig cska poziít volt velük, semmi negaítív :D
2010. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
Én az 1980-as években, gyárban egy brigádban dolgoztam velük,egyenrangú beosztottként. Azt tapasztaltam,hogy ha valakit megismernek és az illető nem ellenséges irányukban,akkor befogadják és nagyon jó kollégák.Kb. egy tucat emberről beszélek,tapasztalatom,tehát nem egyéni.A miénktől gyökeresen eltérő eltérő kultúrában élnek, szerintem ez választ el bennünket tőlük. A rendszerváltás azóta szörnyen kiélezte az ellentéteket közöttünk.
2010. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim válasza:
63%
Eltemettek néhányat!
2010. máj. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim válasza:
Eddig nincs semmi bajom cigányokkal. Iskolában is voltak cigány-roma iskolatársaim, mind aranyosak. Egy nagyon jó haverom volt az egyik roma, aki mindig mellettem állt. Bátyám cigány haverja is rendes ember. Idegen cigány is aranyos volt velem, az orvos rendelőben várakoznunk kellett, nem figyeltem, hogy engem hívták, egy kedves cigány hölgy szólt.. :)
2010. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim válasza:
Ja és zöldséges-gyümölcs boltban dolgozó cigány nőt kedvelem. :) Utolsó voltam.
2010. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
38%

A legjobbnak vélt barátom cigány volt. Annyira össze voltunk gyógyulva amennyire csak lehet,kerti partik,családi összejövetelek stb. Ránk lőttek és elé álltam.... Aztán "eladott" kétmillióért azok után,hogy tízszer ennyit kerestünk együtt.Végül lecsukták egy időre a mi sztorinkban ez a "pozizív tapasztalat".

Apropó tudod,h a böriben a magyar a cigány?!

2010. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim válasza:
0%
Nincsen pozitív, egy sem...
2010. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!