Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen pozitív tapasztalataid...

Milyen pozitív tapasztalataid voltak romákkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:49
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim válasza:
Én 2 kedves lányt is ismerek. Semelyik volt osztálytársam nem köszön, csak ők, és mindig tök kedvesek, és mosolyognak:)
2010. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:
27%
nem vagyok nacionalista ők is emberek a tapasztalatom az hogy ha egy tálbol cseresznyézel velűk a romákal a magot ugyis szembe köpik sajnos.
2010. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim válasza:
65%
a cigányzene tényleg jó..és én is dolgoztam már velük és jobb volt mint mikor fehérbörűvel dolgoztam...
2010. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim válasza:
45%
nukuu.. tegnap is jó, hogy nem késeltek meg minket....
2010. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim válasza:
34%

Nekem eddig sose volt jó tapasztalatom.

De általában 100.000-ből 1 normális.

2010. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim válasza:
34%
SEMILYEN... sajnos
2010. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim válasza:
38%

Kedves emberkék!

Vállalom,hogy én félig roma származású vagyok...

De véleményem szerint is rengeteg olyan roma származású ember van Magyarországon, akiket ti magyarok szemét bűnözőnek,tolvajnak gyilkosnak és ápolatlanoknak ítéltek meg.Igazatok van,tényleg vannak ilyen fajta cigányok sajnos.Ahhoz hogy valakiből bűnöző legyen,nem kell h cigány legyen ezt ne feledjétek el! Nekem is volt rossz tapasztalatom és jó is. Nyugodtan elhihetitek,mi köztünk is vannak még rendesek...Nemsok sajnos, de akad! Én ahogy már korábban leírtam félig az vagyok,de rengeteg lánybarátom van és szeretnek az emberek azért,amilyen vagyok.Ha bemegyek egy boltba énis kényelmetlenül érzem magam,mert tudom hogy mik a cigányok híre,és tudom hogy engem jobban fognak figyelni a biztonsági őrök nehogy eltulajdonísak valamit...Lényeg az: mi is emberek vagyunk, fogadjatok el minket,és vegyétek észre azokat az embereket köztünk akik normálisak.Ennyit kérek barátaim.

Gábor 17

2010. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim válasza:
Ja, csak tudod mi a sz@r, kedves utolsó? Hogy amikor Keletibe vagy 1es villamoson vagyok, és látom h néznek, odanáéézek, aztán félre, látom, hogy méregetnek, és abban a tudatban vok h akármikor odajönnek és kipakoltatnak, na ez sz@r. Kicsit visszavehetnének.
2010. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
31%
szívesen segítenek, amijük van, azt könnyű szívvel megosztják veled.
2010. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim válasza:

Apámnak volt pár munkatársa a bányánál ők kedves, dolgos, vidám fickók voltak!

És nemrégiben amikor elhagyta magát az aksi a kocsiban a semmi közepén akkor egy nagy adag roma srác jött segíteni!

2010. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!