Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy kb 30 éven belül...

Igaz-e, hogy kb 30 éven belül a magyarok kisebbségbe kerülnek a romákkal szemben, és végül ki is halnak?

Figyelt kérdés
Ez nem zavar senkit?
2008. jún. 17. 16:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem is pont 30 éven belül, de később biztosan. Nem rég volt 1 kutatás és ott megállapították, hogy talán az 5 év alattiak körében már kisebbségben vagyunk.
2008. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Már hogyne zavarna. Lehetőség szerint cigánymentes környékre kell költözni és távol tartani őket. Egyébként így a cigók fognak kihalni, mert nem lessz már kin élősködniük, nem kapnak segélyt és szépen kitakarodnak majd Kanadába, meg USÁ-ba (nemsoká vízummentesség, hurrá!)

A magyarok meg azért ki biztos nem halnak, de ha mégis, akkor meg is érdemlik. Majd lesznek ilyen magyarnegyedek minden városban, ahova cigány nem meri betenni a lábát.

És mivel dolgozni nem fognak, majd egymást rabolgatják ki, meg gyilkolásszák lefelé. A maradék meg éhenhal, vagy megdöglik herointúladagolásban.

:-D

2008. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

Kedves utolsó válaszadó!

Remélem téged irtanak ki először!!!

Rasszista állat!!!!

2008. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

Kedves utolsó válaszoló:

Azt kívánom neked, hogy találkozz a sötét utcán a szegény, kitaszított romák egy kis csoportjával, akik jól cipóra verik a fejed. Aztán majd lehet rasszistázni, meg gyűlölködni. Te sem vagy semmivel különb, csak te a nézetei miatt utálsz embereket, nem a származásuk miatt. Egyébként akik szerinted mocsok náci rasszisták, azok legtöbbször elismerik ha egy cigány kitör a közegből, ahol felnőtt, de erre sajnos ritka a példa.

Az, hogy a cigányok a magyar népen élősködnek, nem tudnak beilleszkedni a társadalomba, nagy arányban bűnöznek, ezek mind tények. Az előítéleteknek alapjai vannak. Érdekes módon mégsem azt hallani, hogy a szemét nácik megverték a cigányokat, hanem azt, hogy megint megöltek a füstösök egy nyugdíjast, vagy összevertek és kiraboltak egy párt...

És mi lesz ha ők lesznek többségben? Hát erre gondolni sem merek, de akkor menekülök az országból, mert kétlem hogy később be tudnak illeszkedni.

Nem az voltam, akit lerasszistáztál.

2008. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Igen,ha nem is 30 év múlva,de lassancskán a magyarok kerülnek kisebbségbe.Én miután elvégzem az egyetemet kiköltözöm Szlovéniába,mert sajnos ami itt van/lesz az nem állapot...
2008. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha a tényeket nézzük, akkor azok a következők: egy átlagos magyar nő élete során 1,7 gyereket szül, egy átlagos magyarországi cigány nő pedig 4,8-at. Ebből következik, hogy 30 éven belül nem kerülnek többségbe az országban, de 100-150 év alatt ennek elég nagy a valószínűsége.


Megoldás? Szlovákiában évekkel ezelőtt elkezdték az első szülés után elkötni a roma nőket, általában az ő kérésükre (a cigányoknál nem a nő akar sok gyereket szülni,-egy kutatás kiderítette, hogy a cigány nők is megelégednének 1-2 gyerekkel, mint a magyarok- hanem a családfőnek a presztízse, ha minél több gyereket tud nemzeni). Hatalmas botrány lett belőle, pedig szerintem ez egy jó megoldás. A magyar nőknek pedig igencsak elcsúszott manapság az értékítélete: sajnos manapság akkor sem vállalnak gyereket, ha megtehetnék, mert a gyerek nem elsősorban anyagiakon él. Én pl. egy komfort nélküli lakásban, igen szegény körülmények között nőttem fel, mégis itt vagyok, nem kallódtam el, több diplomám van, hasznos tagja vagyok a társadalomnak. Manapság a magyar nők akkor sem szülnek, ha van lakás, autó, a férjnek jó fizetése, mert elég magasra került a mérce. Ez csak egy vélemény...


Nem megoldás a felvilágosítás, mert őket kulturális okokból nem érdekli a családtervezés: egy volt gimis cigány osztálytársam (nagyon okos, kulturált lány) pl. egyetemre jár, mellette pedig a második gyerekét várja 23 évesen. Amikor megkézdezték, miért vállalta már az egyetem mellett a gyerekeket, megmondta, hogy náluk ez így szokás, és hogy ő, aki 21 évesen szült először, már öregnek (!) számít a többiekhez képest...


Egyébként pedig azt mondom, hogy ameddig a cigányok nem fogják fel, hogy ez itt Európa, és mint ilyen, európai módon kellene élni ebben az országban (jó néhány magyar sem fogja fel ezt az egyszerű igazságot), nincs helyük itt. Lehet szépen visszamenni Indiába, ahonnan jöttek. Ott nem kell dolgozni, annyi gyereked lehet, amennyit csak akarsz. Mondom ezt amellett, hogy van pár nagyon kedves, diplomás (!), európai módra élő cigány ismerősöm. Belőlük kellene több...

2008. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Nemkedves 3. válaszoló tetű!

Kábé ennyit, tudtok, hogy rasszistát, meg nácit fogtok kiabálni, ha valaki egy rossz szót szól a fajtátokra.

(nembaj, ha esetleg nem vagy cigány, én annak tekintelek)

Ezzel azt éritek el, hogy az említett -álltalatok sértőnek szánt kifelyezések- lassan az emberek szemében pozitív tartalommal bírnak.

Elhiheted, hogy én sem sírtam tele a zsebkendőmet, mert azt írtad, hogy rasszista vagyok, az meg hogy kit irtanak ki, azt nem te fogod eldönteni.

Az ilyen gyáva és jelentéktelen emberek nemhiszem, hogy bárkit ki tudnának irtani, kivétel ha 5-6 ilyen féreg összefog és agyonvernek egy idős magyar embert.

Csakhogy a magyarok nem mind idősek és védtelenek, és ha véletlenül rosz helyen kopogtattok, (pl. nálam) akkor nagyon szarul jártok, azt garantálom.

Amúgy nemértem, miért kell ennyire félni ettől a sok buta, lusta, és gyáva cigánytól. Csak többszörös túlerőben veszélyesek, de határozott fellépés esetén még így is elszaladnak.

(sok példát tudnék mondani saját eseteimből is, ezeken mindíg jókat röhögök, amikor visszagondolok)


Gondoljatok bele, egy hiénafalka lehet, hogy felfal egy beteg, legyengült oroszlánt, de ettől még az oroszlánok nem fogynak attól ronyózni, hogy a hiénák kipusztítják őket, mert többen vannak.

(megjegyzem ez utóbbi felállásban a vadász a zsidó, aki veszélyes lehet az oroszlánra, meg a hiénákra is, mégis a hiénákat eteti, hogy azok harcoljanak az oroszlánnal és irtsák ki egymást)

2008. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
Ez az parasztgyerek!Lehet másra mutogatni meg mást okolni az elcseszett életedért meg az idióta felfogásodért.Az hogy az ember személyisége hogyan fejlődik ki nem a bőrszínén múlik.Bárcsak te odaszülettél volna a gettóba, és ilyenkor behuznád füled, farkad.
2008. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ezt így konkrétan nem lehet kijelenteni. Inkább egybeolvadnak, már nem lesznek tisztán romák és tisztán magyarok, ma is már sok a vegyes házasság. Persze mind a két oldalon találkozhatunk olyannal, aki fontosnak, sőt, elsődlegesnek tartja, hogy rasszon belül házasodjon, de már most is elég sok az olyan leszármazott, aki részben fehér, részben nem. Amúgy ez az egész világon létező jelenség. Hogy zavar-e? Nem tudom, végülis kimondottan ez nem zavar, inkább az zavarnak, ha a szó szerint primitív emberek többségi társadalmában kéne élnem. De ez nem csak a romákra vonatkozik.
2008. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%

A cigányok mindíg is elkülönültek a magyaroktól, nem véletlenül vannak kibaszva a falu szélére. Oda jobb érzésű ember be sem megy, nemhogy párt válasszon magának. Úgyhogy ezt a keveredős dolgot elfelejthetjük szerencsére.

A kis parasztozós cigány köcsedéknek meg annyit, hogy ha szemtől szemben lenne velem, egyből a fajtájára jellemző seggnyaló stílusra váltana és nem lenne ekkora pofája.

Mert a szájkaratéhoz értenek, azán annyi.

A véleményét válaszra sem méltatom, mert az nem sok van neki, vagy csak túl primitív ahhoz, hogy kifejezze.

2008. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!