Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen pozitív tapasztalataid...

Milyen pozitív tapasztalataid voltak romákkal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 12:49
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
69%
fogós kérdés...
2010. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
82%

nem túl sok, annál több negatív.


a legtöbbször még ha normálisak(azaz nem akartak belém kötni vagy akármi) voltak akkor is taszított a stílusuk...


egyszer amúgy segítettem egy fiatal roma csajnak leszállni a babakocsijával a buszról sőt segítettem utána az aluljáróba levinni és fel. Normális volt speciel, legalábbis annak tűnt. ha ezt nevezhetjük pozitívumnak, végülis fogjuk rá. bár itt inkább én veregetném meg a saját vállamat, hogy leküzdve az elő(utó)ítéletemet segítettem neki.

2010. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim válasza:
11%

Volt egyszer egy lovasoktató. Nála jobbal nem nagyon találkoztam :)

Meg voltak rajta kívül is páran.

2010. máj. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
82%
Hiába voltak jó tapasztalataim, ideig-óráig tartott, a szög mindig kibújt a zsákból.
2010. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
77%
Egy péntek este találkoztam eggyel aki munkából jött a (magyar) feleségével és nem volt(ak) részeg(ek).
2010. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

ah, 2. vagyok, mégis tudok két jó példát mondani.


visszaemlékezve, hát nem száz, de ha minden igaz az általános iskolai alsó osztályos osztályfőnököm valszeg roma volt. és egy iszonyat aranyos rendes tanárnőnek volt nevezhető. de ő még a régi időkből való. nem a mostaniból.


barátnőm házidokija szintén cigány.

de ezeket az embereket nem nevezném cigánynak, se romának, integrálódtak. sajnos kevés az ilyen.

2010. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
89%

egyszer egy éjjel mikor jöttem haza, körémgyűlt egy banda cigány, és az egyikük felismert (mert jóban volt tesómmal), és megvédett a többitől, pedig ki tudja mit tettek volna velem (lány létemre)

a többi sajnos mind negatív..

2010. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
1990-ben Marosvásárhelyen, amikor a zavargások voltak, ők segítettek a magyaroknak.
2010. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
horgászni voltunk valahol a Magyar tengeren és katunk kölcsön peca botot egy cigotol... szivesen oda adta.. meg is lepödtünk, mert ö ajánlotta fel... bár nem horgászni indultunk csak hirtelen felindulásbol vettünk egy zsebpecát és látta h ott bénázunk. de azért vettünk neki egy-két sört cserébe
2010. máj. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyet rendeset ismertem,szinte csak magyarokkal barátkozott,teljesen normális csávó volt.Ő cigány léttére azt mondta ,hogy szerinte is van cigánybűnözés,és elismerte ,hogy szerinte is a cigányok 80-90 % nem tud viselkedni.Ha minden cigány ilyen rendes lenne,mint ő volt,nem lennének itt olyan nagy problémák velük.
2010. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!