Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen érveket tudtok amellet...

Milyen érveket tudtok amellet felhozni hogy büszke legyek a cigány származásomra?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek. Ha te cigány vagy mire vagy büszke? És ha magyar mit tartasz jónak a cigány kultúrában?
2010. ápr. 26. 18:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Jól tudsz lopni csalni hazudni

jól bánsz a szamuráj karddal

jól tudsz tábcolni

2010. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
*táncolni
2010. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Ne csinálj gyereket.

Köszönöm.

2010. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

18:35 Köszike:)

De lopni csalni nem igazán szoktam, tekintve az igényeimet, adj egy papírt meg egy ceruzát azt beülök a sarokba:D

Szamurájkardot jobb ha nem adsz a kezembe, még kárt tennék magamnban, mekkora veszteség lenne a világnak:D

Mozgáskultúrám kb mint egy lajhárnak:D


úgyhogy ezek sajna nem jöttek be:)


20:52

Ez nagyon felnőttes és szép volt, kapsz egy virtuális vállveregetést:) Én nem terveztem tovább szaporodni, de nagyon sok nálam "különb" fajtársam igen, úgyhogy ne örvendezz:D

2010. jún. 17. 21:28
 35/41 anonim ***** válasza:
28%

Semilyet! Egy rohadt korcs vagy. Indiábót indultál Pandzsab (öt folyó tartományból) a tatárok elől menekülve. Később az örmények befogadtak akkor rajtuk élősködtél egy darabig. Mikor hírét vetted a tatárok közeledésének őket is cserbenhagytad és menekültél tovább. Egy igazán undorító féreg vagy, hadat soha nem viseltél, államot nem alapítottál. Hitvallásod: Isten a javakat megteremtette a cigány pedig azért születik a világra hogy megszerezze.



Remélem elég komoly volt a válasz.

2010. jún. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

:O Köszi hogy szólsz, amnéziám lehet, nem emlékszem hogy jártam volna Indiában, hogy élősködtem volna örményeken:D


De ha már itt tartunk hova lett az ország háromnegyed része? Hát nem szégyenled magad hogy hagytad elveszni?:D


Miért is nem vagytok kint most a VB-n? Hmmmm? És még van képed büszke lenni a magyarságodra?:D


Kb. ugyanaz.

2010. jún. 18. 10:44
 37/41 anonim ***** válasza:
Vannak jó testű, szálkásan kigyúrt, szép arcú, igényes roma srácok.
2010. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%
És ezek szerint igénytelen magyar lányok(vagy fiúk) is.
2010. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
A "vannak" nem egyenlő azzal, hogy mind az. Sőt!
2010. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Cziffra György
2010. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!