Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Himnusz és a Szózat közben...

A Himnusz és a Szózat közben vigyázban állni is nagymagyarkodás, úgy mint az, ha valaki büszke a magyarságára és hirdeti azt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 11:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2010. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2010. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%

Miért lenne nagymagyarkodás? Azt úgy hívják ILLEM, alapvető hogy Himnusz és Szózat alatt vigyázva állsz.

A másik alapvető dolog meg az lenne hogy énekeljük is.

2010. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
40%
Nem, de rászólni a másikra, hogy ő is így viselkedjen, az. Nem azzal van itt senkinek se baja, hogy páran kitalálták, hogy a szkítáktól származunk, hanem hogy jehovistákat megszégyenítő vehemenciával terjesztik, és aki nem ért egyet, az nép és nemzetellenes globalista-trappista patkány, akinek még a szeme sem áll jól.
2010. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
pedig itthon már minden nagymagyarkodásnak számít sajnos...más országokban teljesen természetes,hogy mindenki büszke a hazájára és vigyázban végigénekli a himnuszt.
2010. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem, a vigyázzállás a dal, és így az ország felé a tisztelet kifejezése. És nem az a nagymagyarkodás, ha valaki büszke a magyarságára, és ezt akár ki is fejezi, hanem az, ahogyan azt kifejezi.
2010. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Akkor már az is nagymagyarkodás amikor a Himnusz alatt rászólok arra aki a f*szát vakargatva 50cent-et énekel?

Mert szerintem rohadtul nem az.

2010. jún. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
82%
72-esé a pont!
2010. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Az emberek már csak kényszerből állnak vigyázban a Himnusz és a Szózat alatt, nem azért, mert őszintén magukénak érzik a mondanivalóját. Tegnap voltam az unokám ballagásán Pesten és figyeltem az embereket.

Én hangosan énekeltem a Himnuszt, és mondhatni, hogy a csilli villin kiöltözött kisasszonyok még csúnyán is néztek rám, mert magyarkodok.


És miért rossz az, ha valaki nagymagyarországos matricát ragaszt ki az autójára, vagy egy fiatal Árpád vezéres pólóban járkál? Egy ifjúnak pont az a dolga, hogy energikusabb legyen, mint mi öregek.


Magyarországon nem lenne természetes mindenkinek ezt tenni, és népként szembenéznünk a jövő kihívásaival a múltunkból táplálkozva?

2010. jún. 12. 11:49
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
de ez lenne a természetes
2010. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!