Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért csatlakoztatok az...

Miért csatlakoztatok az Eu-hoz, ha most meg ennyire ellene vagytok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Én akkor is nemmel szavatam...



De ahogy itt minden, az is nyilván meg lett bundázva, mert a nagytőke úgy kívánta..


Itt meg pénzért mindent...



Tod van egy régi film, az a címe hogy A Veréb is madár...


Pont erről szól! Pénzért mindent Mr Hello...

2010. ápr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Te talán nem csatlakoztál? :)
2010. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én nem, szerbiai vagyok. Nem is tudom, hogy mire szavaznék, ha egyszer arra kerülne a sor. Vannak bennem ellenérzések a dologgal kapcsolatban.
2010. ápr. 19. 21:40
 4/23 anonim ***** válasza:
11%
Én már akkor is igennel szavaztam, és most sem vagyok ellene. Akkor valószínűleg nem rám gondoltál, kedves kérdező.
2010. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Olyan válaszolók is jól jönnek persze, akik igennel szavaztak, és bejöttek a várakozásaik.
2010. ápr. 19. 21:50
 6/23 anonim ***** válasza:
7%

"Én akkor is nemmel szavatam"


A demokrácia alapja hogy a többség szavazata dönt el kérdéseket. Aki ezt nem képes megérteni az nem képes a demokratikus játékszabályokat elfogadni.

2010. ápr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%

Már akkor is nemmel szavaztam.

Ráadásul majdnem meglincseltek,amikor megpróbáltam elmagyarázni,hogy akkor jövőre nem ezer eu lesz a minimálbér,meg a nyugdíjasok se havi 200000-et fognak kapni...(akkor rohadtkommunistabérenc voltam,aki nem akar nyitni nyugatra,mára szemétnácifasisztává avanzsáltam)

2010. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%

68%-os:

a demokrácia alapja lenne,hogy nem elterjesztett féligazságok alapján választ meg valamit az együgyű nép.

A demokráciának az igazságnak kellene az egyik alappilérének lennie..úgyhogy akkor oktass ki bárkit,ha ez beteljesült....

2010. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Az előzőnek:Az igazság soha nem fog sehol beteljesülni.Legfeljebb egyesek igazságnak hisznek valamit.Ki ezt,ki azt!Éppen ez a demokrácia.
2010. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

igennel szavaztam és nem szeretném ha elmennének.


konkrétan én nem kaptam tőlük támogatást, de a környéken annyi eu beruházás volt, hogy az besz@rás.

2010. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!