Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » USA-ban élő magyarok! Örültök...

USA-ban élő magyarok! Örültök a kint lévő életnek? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 01:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Most úgy őszinté, szerinted mi a ráknak örülnének? Gondolod, hogy van a kánaán?
2010. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
igen orulok,es nagyon elegedettek vagyok vele :)
2010. okt. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
bocs lemaradt 14/f
2010. okt. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
26%

"igen orulok,es nagyon elegedettek vagyok vele :)"


És az egyes és többes szám használatát is ott tanultad? Az ilyenek nem csoda, hogy elégedettek.

2010. okt. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
na latod ez az ami kulonbozik toled es tolem a magyar ember nem ossze tarto szemetkedik a masikkal te pl most irigy vagy mert ugye ez a jo magyar szokas hogy a masiknak jobb akkor basszunk ki vele es azert irtam direkt nem tobbes szamban mert a szuleimtol nem kerdeztem meg es nem tudom a valaszukat hogy ok szeretnek e itt lenni ezert nem akartam hazudni es inkabb azt irtam le hogy en szeretek amugy is a kerdezo azt kerdezte hogy en szeretek e itt lennni azaz az olvaso es nem a szulok na de mind1 vissza terve valoban par ev eve nem tanulok magyar nyelvtant :D amugy meg ne offolj mert nem a kerdesre valaszoltal na minden jot es tobb ossze tartast
2010. okt. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Már bocs de mitől lenne jobb? Ha azt hinném ott jobb már valószínűleg ott lennék. Szerintem te irígykedsz azért írod ezt. De akkor meg minek mentél ki?
2010. okt. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
nem ment. vitték. 14 éves kisgyerek. 14 évesen könnyű elégedettnek lenni.
2010. okt. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%
bár lehet kint született. akkor pedig már nehezen mondható magyarnak. bár lényegtelen. a kérdés se túl értelmes.
2010. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha kint született mi alapján hasonlít össze? Mama azt mondta itt szar?
2010. okt. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Igen en is az USA-ban elek bar mostanaban munka miatt fel ev Canada fel ev USA! Elegedett vagyok az itteni eletemmel, egyreszt nincsenek anyagi gondjaim masreszt itt teljesen mas az emberek hozzaallasa mindenhez nem a "dogoljon meg a szomszed tehene a fo felfogas" azert altalaban nem kopnek le ha neked 2 dollarral tobb van a zsebedbe ha politikarol van szo nem hazaarulozzak egymast az emberek. Sokkal nyugodtabb a legkor nem az osszeskuves elmeletek hatarozzak meg az emberek mindennapjait, attol mert mast szeretsz mint a masik akarmiben is nem valsz ellensegnek a masik szemeben es hulyenek sem. Es akik itt elnek Magyarok mind ezt az elvet valljak. Itt is megjegyezte egy 14f hogy szeret itt elni es jol erzi magat aztan le lett hulyezve. Vajon ez a gondolkodas mod miert tipikus magyaros? Ja es ha valaki valamit kritizalni mer Magyarorszaggal kapcsolatban es ha ez valakinek nem tetszik rogton hazaarulo, antimagyar lesz. En nem elnek Magyarorszagon a jelenlegi korulmenyek kozott akkor sem ha 3x annyi jovedelmet kinalnanak mint a jelenlegi!
2010. okt. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!