Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » USA-ban élő magyarok! Örültök...

USA-ban élő magyarok! Örültök a kint lévő életnek? Elégedettek vagytok vele?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 01:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
02:44 nem en jottem ki anyaekhoz ok egyeb okok miatt nem tudtak eljonni ertem igy egy olyan faszival jottem aki eleteben nem jart amerikaba es egy szot sem tudott csak disznek jott hogy atengedjenek amugy ha igy vesszuk egyedul szaltam at a new york-tampa repulogepre a masik amerikai valaszolonak meg:enis igy vagyok vele itt sokkal masabb az emberek hoza alasa es mi meg floridaiak vagyunk :) az 56% os gyulolkodo szemelynek meg no komment
2010. okt. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%

Én 18 éves korom után szívesen kimennék. Szerintem nem kéne gyűlölködni, ha jól érzik magukat, akkor úgy van jól.

Én bevallom, rohadt irigy vagyok azokra, akiknek sikerült már letelepedni, munkát találni kint.

Félreértés ne essék, teljes szívemben-lelkemben magyar vagyok, a felfogásom is olyan, de szerintem 1 - külföldön is lehetek az, 2 - ebben a mocsokban jobb nem maradni.

2010. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

éltem kint és nagyon szerettem

de most Mo.-n vagyok:P

2010. okt. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Én 3 éve vagyok kint, és igen, elégedettebb vagyok.
2010. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nem élek/éltem Amerikában, viszont éltem Angliában és imádtam és pont azért, mert az ottaniak sokkal jobban viszonyultak egymáshoz. Valóban nem az a tendencia volt, mint ahogy már mondták, hogy ha az én tehenem megdöglött, akkor dögöljön meg a szomszédé, hanem ha megdöglött a tehenem a szomszéd hozott tejet. remélem érthető, tehát nem az irigység a fő mozgató rugó. Akkor hazajöttem minden csábítás ellenére, mert úgy gondoltam, hogy magyarként itt a helyem, de azóta 100-szor 1000-szer megbántam.
2010. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%
Hát nemtom bakker, itt egyáltalán nem jellemző ez a dögöljön meg a szomszédé is hozzáállás. Két évet éltem BP-n na ott már inkább. Vidéken, ha valami baj van a szomszédok annyira segíteni akarnak, hogy általában több a segítség mint a kár. De ha rátok ez volt a jellemző jobb is hogy kimentetek, az ország felemelkedését segítitek vele.
2010. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
szerintem mérföldekkel több a rendes ember magyarországon mint amerikában. aki ezt másképp gondolja az nem túl értelmes.
2010. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
21%
Magyarországon nem olyan rossz a helyzet,csak sok a panaszkodás......sok a segítőkész ember ,igenis!Amerika lehet ,hogy gazdag,de az egész hely egy műmosoly!Ott is emberek laknak...
2010. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én sem tapasztaltam ezt a "ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is" dolgot, nálunk mindenki nagyon segítőkész, ha egyesek csupa frusztrált k*cs*g között élnek/éltek, akkor sajnálom, de nem kell általánosítani!!!


Egyébként Amerikában sem minden annyira príma, mint ahogy azt egyesek gondolják, én tudok egy nőről, aki csak később tudta meg, h nem az az apja, akit annak hitt, hanem vmi amerikai, erre nagy várakozásokkal útnak indult, h megkeresi, és majd akkor ugye biztos kap ilyen-olyan ajándékokat, meg biztos jó gazdagok....viszont mint utóbb kiderült, vmi lerobbant, putris farmon élt a családjával borzalmas körülmények között, úgy hogy sztem az arcára fagyhatott a mosoly, amikor megérkezett :DD

Szval ott sem minden tökéletes, és mindenki gazdag stb., mint a legtöbb am. filmben.......

2010. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sintén a szomszéd tehene mondat kapcsán:


Nem hinném, hogy csupa frusztlárt köcsög közt éltek, szerintem csak ilyen volt a hozzáállásuk és azért kapták ez így vissza a környezetüktől. Mint mondtam én vidéki kis faluban élek és nálunk egyáltalán nem jellemző ez a hozzáállás. Ezek az emberek nem tudtak itt élni, nem jöttek ki a környezetükkel ezért inkább disszidáltak. A gáz csak az, hogy ott sem fognak tudni. De azért amelyik régebben van kint még erőlködik, hogy húdefaxa ez amerika. :D

2010. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!