Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Büszkék vagytok magyar származ...

Büszkék vagytok magyar származásotokra?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem itt a gyakin elég szélsőségesek vannak. Valaki kisebbségi komplexusban szenved, és van ennek az ellenkezője.
2011. aug. 14. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem érint érzelmileg a származásom.
2011. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim válasza:
85%
Büszke. És az is maradok.
2011. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
És miért?
2011. aug. 14. 10:47
 4/65 Tetszik a ***** válasza:
97%

Én büszke vagyok rá, mert:

Nekünk vannak a legszebb lányaink, a legtöbb Nobel-díjas tudósaink, a magyarok képesek voltak a mai napig elviselni mindazt a szenvedést, amibe más nép már rég belepusztult volna.


De arra nem vagyok büszke, hogy tévénézésbe, dohányzásba, alkoholfogyasztásba és öngyilkossági statisztikákban is az élmezőnybe vagyunk. Lehetséges hogy a fentebb leírtak mellékhatása.

2011. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Szerintem a dohányzásban a görögök, amerikaiak és kínaiak lepipálnak minket. Öngyilkosságban is csak 2. vagy 3. vagyunk. Alkoholizmusban szerintem az angolok, ukránok, oroszok odavernek minket.
2011. aug. 14. 10:50
 6/65 anonim ***** válasza:
28%
Nekem ez nem olyan dolog, amire büszkének kéne lennem, hanem egy elfogadandó, kész tény. És ezt se nem pozitív, se nem negatív értelemben mondtam.
2011. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim válasza:
49%

"Öngyilkosságban is csak a 2. vagy 3. vagyunk." CSAAK??!


Kérdésedre válaszolva:

Én nem a származásomra, hanem a kultúrámra vagyok büszke, amit a magyarok többsége teljesen elhanyagol. Véleményem szerint a magyarok megkeseredettek, hosszú lenne ezt kifejteni, hogy miért is, de lényeg, hogy számomra nemigen ad sokat a származásom, főleg, hogy a világ országainak a többsége utál minket. :D

2011. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
34%
Elméletileg nem kellene az legyek. De kialakult egy értékrendem, látom milyenek mások - ennek eredménye, hogy büszkévé váltam.
2011. aug. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
38%
Én nem.
2011. aug. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
37%
Ha tőlem kérdezted (első), hogy miért, akkor azért, mert ilyen vagyok, hogy általában nem érintenek érzelmileg a világ dolgai.
2011. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!