Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Büszkék vagytok magyar származ...

Büszkék vagytok magyar származásotokra?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem itt a gyakin elég szélsőségesek vannak. Valaki kisebbségi komplexusban szenved, és van ennek az ellenkezője.
2011. aug. 14. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

utolsó azért vagy itt, az oldalon, hogy megmutasd te 80%feletti ember vagy?

Én kb 1 hete látogatom a politika oldalt, és azóta kb 5-10%-al vagyok ,,haszontalanabb,, viszont sokkal okosabb vagyok mint voltam ilyen téren

2011. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
47%
Én nagyjából leszarom. Lehetnék hottentotta vagy navajo is, nem ez a lényeg.
2011. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:

20:25 Nem reklámoztam, hogy 80% feletti vagyok, de látod, tipikus magyar magatartás, hogy mindenkire ujjal mutogatunk, és lám, én is le lettem szavazva, ha jól sejtem, néhány szélsőjobboldali által, akik mostanában bevették a politika topicot.

Bár számítottam rá, bevallom.

2011. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
Ja, és legyek most rátok büszke, mint szintén magyarokra, hát köszi.
2011. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
28%
Elég gáz, ha valaki erre büszke. Ez csak egy tulajdonság és állapot. Sokaknak nincsenek értékeik, ezért a magyar tulajdonságukat értékké alakítják, és arra vágnak fel. Csak az magyarkodik, aki lelkiekben, testiekben és agyilag elég szegény. Arra kellene büszkének lennie az embernek, hogy jó ember. Ez sokkal fontosabb, mint magyarnak lenni. Márpedig a legtöbb nagymagyar itt szúrja el.
2011. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

81%os

ha valaki nem ért egyet a hozzászólásoddal akkor megvan a joga, hogy leszavazzon de te ezért is a szélsőjobbot szidod na látod ez tipikus magyar hozzáállás... ahogy te is mondtad

tehát nem te vagy a hibás hogy leszavaztak, hanem a szélsőjobb aki megszállta a gyk politika topikját értem

2011. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:

A probléma nem maga a szélsőjobb, hanem szűklátókörűség. Most nem akarok ebbe belemenni, mert nem ez volt a kérdés, de a legtöbb szélsőjobbos egyszerűen nem érti, hogy mit jelent a szélsőjobb (ezt nem én találtam ki, sokszor látok hungarista szerelésben kölyköket, akik valamiért igazán nagymagyarnak érzik magukat, holott semmivel nincsenek tisztában, csak azzal, hogy ez mennyire kúl, vagy gyakran látok fejjel lefelé felragasztott nagymagyarországos autómatricákat is, csak hogy legyen példám). Csak azt akartam ezzel mondani, hogy egyfajta divat lett, és a csordaszellem tartja össze az egészet, de természetesen vannak, akik tudatosan tartanak ki a szélsőjobb mellett, és nem véletlenül, velük semmi problémám.


A válaszom pedig igenis hasznos volt, mert a kérdés a saját véleményemre vonatkozott, azt pedig hadd tudjam már jobban.

2011. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

Előzőhöz:

Nem tudom mi a bajod azzal, hogy a kölykök divatból űzik a hungarizmust. Ők mindent divatból csinálnak, mivel ez a koruk sajátossága: az identitáskeresés, csordaszellem, stb. Ettől nem válik hiteltelenebbé a szélsőjobb, csak végre szét kéne ezt és a komoly szélsőjobbot választani pl egy értelmiségi réteggel, mert az már árt, hogy sok radikáls fejében is ugyanaz a kettő.

Amúgy én még soha nem láttam fordítva felragasztott Nagy-Magyarország matricát.

2011. aug. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

Helmettel egyet értek.


20:32

Én nem vagyok jobbikos, se nemzeti érzelmű. Mondhatni liberális vagyok, ami tudom, olyan, mint a kommunizmus: megvalósíthatatlan. Az aranyközépút lenne a legjobban járható, de mindkét oldal tele van marhákkal. Na mindegy, csak azt akarom leírni, hogy te is egy ilyen marha vagy, és nem jogos a hisztid, főleg nem némi vacak %-ért. Elhiheted, hogy mindenki lesz.arja a %-odat.

2011. aug. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:

Liberalizmus követőinél van a legtöbb marha.


"Csak az magyarkodik, aki lelkiekben, testiekben és agyilag elég szegény. Arra kellene büszkének lennie az embernek, hogy jó ember"

Én nem egy kevés embert ismerek, akiknek egyetemi végzettségük van, legalább 10éve sikeres céget vezetnek, mégis büszkék a magyarságra. Hogy van ez?

2011. aug. 15. 09:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!