Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelenthet manapság az,...

Mit jelenthet manapság az, hogy az osztálytársnőm ezt vallja?

Figyelt kérdés

Osztálytársnőm sokat foglalkozik a politikával, furdalta a kíváncsiság az oldalamat, rákérdeztem, hogy neki mi a nézete. Kerek perec azt mondta, hogy a Hungarizmus, már 2 éve ezt vallja. Mit jelent ez pontosan? Tudom, hogy mi a Hungarizmus, illetve mi volt régen, de mára mit jelent? Ugye nem ugyan az a politikai helyzet, szóval mit jelent az, hogy Ő hungarista lány manapság?

Egyébként 19 éves.


2010. febr. 23. 17:26
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
42%

"Szerinte Szálasi Ferenc volt a legnagyobb hazafi, aki mártírhalált halt a népéért, országáért, egy erkölcseiben teljesen tiszta, erős ember..."


Hát, akinek egy tömeggyilkos a tiszta erkölcsű hazafi, azt nem szeretném látni köreimben. Remélem, soha nem majd kell ilyen emberrel közelebbi kapcsolatot ápolnom.

2010. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ezt már kérdezte tőle egy tanárunk, csak más tálalásban. Arra az volt a válasza, hogy egyrészt lehet ferdíteni a történelmet, ahogy már sokszor megtették, másrészt pedig, akiket deportáltak, nem ártatlanságukról voltak híresek, és kéne még ilyen most is...
2010. febr. 23. 18:11
 23/35 A kérdező kommentje:
Én sem tudtam sokáig, hogy ilyen. Elsőként a megnyilvánulásaiból jött le, hogy itt valami nem oké teljesen, aztán hallottam, hogy milyen rendezvényekre, megemlékezésekre jár (pl. becsület napja) és rákérdeztem és bevallotta.
2010. febr. 23. 18:13
 24/35 anonim ***** válasza:
22%
Aha. Akiket deportáltak, nem az ártatlanságukról voltak híresek. Na, én most megyek hányni egy jót, te meg ne tarts kapcsolatot ezzel a hülyével.
2010. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz, mert mellette ülök napi 8 órát. :(
2010. febr. 23. 18:16
 26/35 anonim ***** válasza:
22%
Őszinte részvétem. Jó tanács: aki ilyeneket állít, az már menthetetlen, ne próbáld meg megmagyarázni neki, mekkora idióta, nem fogná fel.
2010. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom kikerülni mindig a politikai témát. Mindig próbálom ám, csak most, hogy kampányidőszak van, választások előtt vagyunk, folyton durrog, hogy sosem lesz jobb, mert a Fidesz nyer meg ilyenek... Azt mondja, jobban utálja őket, mint az MSZP-t.
2010. febr. 23. 18:22
 28/35 anonim válasza:
Én télleg nem összeveszni akarok az előttem szólókkal.valóban nem normális ez a lány.de azért maradjunk annyiban hogy nem minden hungarista hülye állat.
2010. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
58%
Micsoda buggyant válaszok. A hungarizmus manapság régen nem azt jelenti, mint a 30-40-es években, hiszen eltelt azóta több mint félszáz év, változott a világ, nem is jelentheti ugyanazt! Hogyha tényleg érdekel, hogy miért és mit gondol, akkor ajánlom figyelmedbe a jövőnk. infó oldalt, ahol napi politikai híreket találsz hungarista szempontból elemezve.
2010. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29%
Örülök neki!Ne engedd hogy a nácizmus felé terelődjön!A hungaristáknak csak az volt a hibájuk hogy kiszolgáltatták az országot a németeknek cserben hagyták Horthyt ártatlna zsidókat is deportáltak!Nyiljon fel a szemed!
2010. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!