Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelenthet manapság az,...

Mit jelenthet manapság az, hogy az osztálytársnőm ezt vallja?

Figyelt kérdés

Osztálytársnőm sokat foglalkozik a politikával, furdalta a kíváncsiság az oldalamat, rákérdeztem, hogy neki mi a nézete. Kerek perec azt mondta, hogy a Hungarizmus, már 2 éve ezt vallja. Mit jelent ez pontosan? Tudom, hogy mi a Hungarizmus, illetve mi volt régen, de mára mit jelent? Ugye nem ugyan az a politikai helyzet, szóval mit jelent az, hogy Ő hungarista lány manapság?

Egyébként 19 éves.


2010. febr. 23. 17:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
66%
Igen, ez mondjuk klasszikus. Van jó oldaluk is, persze, de az általad is említett indulatosság gyakran még súlyosabb.
2010. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem... Nekem van egy félcigány lány ismerősöm, aki amúgy tök normális, a szülei is, de azért látszik rajta, hogy van benne cigány... És mindig, mikor vele vagyok, utána mondja nekem az osztálytársnőm, hogy "az szint... ne süllyedj már le arra a szintre!" ... és ez engem bánt azért!
2010. febr. 23. 17:53
 13/35 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg ne süllyedj le, te is leírtad, hogy van benne...
2010. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
23%
Egy dolgot szögezzünk le: mindenkinek van jó oldala. Ha nagyon akarom, az általam említett Kun Béla, és Szálasi Ferenc pozitív tulajdonságait is le tudom írni egy a4-es lapra, de azért ne felejtsük már el, hogy az, hogy valaki embereket lövet agyon ideológiai okokból, a vágóhídra küld katonákat, amikor már semmi esélyünk, és miatta tartottak/tartanak minket a "német birodalom utolsó csatlósának" és az, hogy egyes feljegyzések szerint nagyon szépen tudott társaságban zongorázni, rohadtul nincsenek egálban. Nem tudom elképzelni, hogy egy hungaristát mi motivál.
2010. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%
Miért egy liberálist mi motivál vagy egy demokratát? Én pl egyiket sem tudom, pedig hungarista sem vagyok.
2010. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
35%
Engem demokrataként és liberálisként a párbeszéd elsősorban, de ha valakinek az a fixa ideája, hogy verjünk agyon mindenkit, aki 1: zsidó 2: három nadrágnál többje van 3: mindkettő azzal nem tudok mit kezdeni. Aki bukott tömeggyilkosokat tisztel, azzal nem tárgyalunk, ennyi.
2010. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Szerinte Szálasi Ferenc volt a legnagyobb hazafi, aki mártírhalált halt a népéért, országáért, egy erkölcseiben teljesen tiszta, erős ember...
2010. febr. 23. 17:59
 18/35 anonim ***** válasza:
16%
Majd elmúlik. Voltak előtte sokkal nagyobb hazafiak.
2010. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
20%
Aha. Na, az ilyet addig veretném az orosz ostrom alatt értelmetlenül lemészároltatott kiskatonák családjával, ameddig segítség nélkül tud levegőt venni.
2010. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
20%
Tedd már meg, hogy holnap, amikor találkozol vele, rákérdezel, hogy ez a bámulatos csodalény, aki szerinte kézrátétellel gyógyította a rákot, mérhetetlen erkölcsi fölényében miért hatvanszorozta meg a deportálások és kivégzések számát, amit az amúgy olyan nagy zsidóbarátsággal nem vádolható " Vitéz Kőbányai Világos "a.k.a. Horthy is igyekezett megfékezni? Én sejtem a válaszát, nálad azért legyen valami hányás ellen.
2010. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!