Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelenthet manapság az,...

Mit jelenthet manapság az, hogy az osztálytársnőm ezt vallja?

Figyelt kérdés

Osztálytársnőm sokat foglalkozik a politikával, furdalta a kíváncsiság az oldalamat, rákérdeztem, hogy neki mi a nézete. Kerek perec azt mondta, hogy a Hungarizmus, már 2 éve ezt vallja. Mit jelent ez pontosan? Tudom, hogy mi a Hungarizmus, illetve mi volt régen, de mára mit jelent? Ugye nem ugyan az a politikai helyzet, szóval mit jelent az, hogy Ő hungarista lány manapság?

Egyébként 19 éves.


2010. febr. 23. 17:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%
Azt, hogy úgy gondolja, hogy a magyar történelem egyik ha nem a legsötétebb tömeggyilkosa - komoly versenyben a szintén " verték volna agyon csecsemőként" kategóriás Kun Bélával - egy tiszteletre méltó személyiség, aki csak jót akart. Gondolom a gazdasághoz nem ért, igen kevés sikerélménye volt, és jól esik azt hinnie, hogy azért, mert magyar, különleges ember. Ha szerencséje van, kinövi. Én alapvetően demokrata vagyok, érdekel a másik véleménye, de véresszájú kommunistákkal - értsd: Rákosi alatt rend volt, Kádár alatt meg egyenesen paradicsom - és szélsőjobboldali állatokkal - értsd: mindent arra vezet vissza, hogy ő magyar, bevette a cion bölcseinek jegyzőkönyvét, és roppant felületes tudásáról azt hiszi, hogy átlát mindent - inkább nem állok le beszélgetni. Neked is ezt javaslom.
2010. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Sikerélménye tényleg nem túl sok van. Csúnyácska is, nem is valami okos az iskolában, de ezeket a történelmi dolgokat kivülről fujja, meg most tanulni is neki állt, mert politológusnak készül.
2010. febr. 23. 17:34
 3/35 anonim ***** válasza:
26%
Az hiányozna még, hogy ilyenekből politikai elemző legyen. :D
2010. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
26%
Azért a kívülről fújja kitételnél érdekelne, hogy a földi pál és tsa co. scifi történelmét tudja e vérprofin, vagy ami megtörtént...
2010. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Hát pedig politikai elemzőnek készül, nagy az esély, hogy fel is veszik...

A történelemtudását azt aláírom minden téren, tényleg foglalkozik vele, nem csak azzal, ami a Hungarizmushoz kapcsolódik, csak az a baj, hogy nagyon elfogult.

2010. febr. 23. 17:39
 6/35 anonim ***** válasza:
32%

Jellemző... Tele van a politológia hozzá hasonlókkal. Legalább nem lesz egyedül és sok "szerető" társra talál, akik persze csak addig fogják "szeretni", amíg fel nem nyílik a szeme.


Szomorú egy pótlék ez egy elcs*szett életért. Jó lenne valahogy kirángatni a gödörből... legjobb az lenne, ha lenne egy srác, akinek tényleg bejön. Van ilyen a láthatáron? :)

2010. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
42%
Túl sok a szabadideje, ennyit jelent.
2010. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Van barátja, aki Jobbikos.
2010. febr. 23. 17:41
 9/35 anonim ***** válasza:
32%
Ojjaj. Zsák a foltjához. Akkor erről ennyit. Valszeg jobb, ha egyszerűen békén hagyod.
2010. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Ha amúgy abnormális lenne, akkor békén is hagynám, de a 4 lány közül ő az egyedüli, akivel normálisan el lehet beszélgetni. Na, nem a politikáról, mert arról nem szeretek vele, mert indulatos. Pl. mikor meg akartak engem verni, akkor is, a másik 3 lány meg a 17 fiú csak ott állt, ez a lány jött oda egyedül, hogy megvéd a romáktól... Csak nekem fura ez az elvakult hungarizmus.
2010. febr. 23. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!