Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lesz még Erdély Magyarországé?

Lesz még Erdély Magyarországé?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 16:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
25%
Sztem meg maradjon minden így ahogy van! 2004 December 5 én is szartak ránk, mellesleg Székelyudvarhelyen már lassan jobb az élet mint Magyarországon haha:D:D jah és azóta a Románokat is sokkal-sokkal jobban tisztelem!
2010. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
34%
előző vok, szal kössz szépen nem kérek belőletek jól érzem magam erdélybe:P
2010. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
jah és aki azt írta, hogy miért van ékezet, ha romániában lakom, tudod, van nekem olyan barátom aki beszerzi...
2010. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 bumbi02 ***** válasza:
31%
2004 alatt azt érted h nem kaptátok meg a kettősállampolgárságot? mert azon nem tudom mit vagy felháborodva, mivel lenne jobb az életed attól? csak tudod nem igazán szeretnénk hogy azok szavazzák meg a kormányunkat akik nem itt élnek..
2010. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%
óóó, szóval határon túli testvérek vagyunk, de az állampolgárságot nem kapjuk meg? :), ez olyan, mint egy macska egy kutya meg egy tál kaja, gondolom mindenki tudja mi történik, azok is jól megvannak, amíg a kaját nem rakják eléjük, és akkor a kutyus máris kettéharapj a a cicus nyakát :), hasonló nem? ennyit rólad Magyarország! ha akkor nem kelletettünk hát ne is számítsatok ránk másban sem! És kedves utolsó :)..mi sem szeretnénk, hogy azok döntsenek fölöttünk, akik nem itt élnek..látod, ebben hasonlók vagyunk
2010. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 bumbi02 ***** válasza:
31%

mi sem szeretnénk, hogy azok döntsenek fölöttünk, akik nem itt élnek..látod, ebben hasonlók vagyunk


de akkor mi gond van azzal hogy nem kaptátok meg a magyar állampolgárságot?:))nem értem mennyivel éreznéd magad magyarabbnak h ha megkapnád a kettős állampolgárságot...

2010. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem nem értettél meg teljesen, vagy én fogalmaztam túl bonyolultan (?):D Talán az előtte levő mondat(ok) rávilágít(anak) kicsit, de ami nem megy, nem kell erőltetni :)
2010. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim válasza:

Szerintem sem lesz mert manapsag(Sajnos)Erdely 60%-a roman es nem hiszem hogy ok Magyarorszaghoz akarnak tartozni!!!


Egy erdelyi lany...

2010. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 bumbi02 ***** válasza:
nem csak manapság.. anno se volt sokkal több magyar ott... az igazság az hogy azokon az elvesztett területeken kevés magyar élt az ottani kisebbséghez képest....
2010. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
Útólsónak látszik hogy hülye vagy mivel Erdély mindig is színtiszta Magyar föld volt.A románok csak később vándoroltak be mint ide a cigányok!Nem szabad feladni a reményt!Voltunk már rosszabb helyzetbe is amikor a törökök három részre szakították az országot 160 év kellet a felszabadításhoz.Trianon óta "csak" 90 év telt el.Vissza az ezeréves határokat!
2010. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!