Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "modern", "európai", büszke...

A "modern", "európai", büszke "liberálisokat" nem zavarja 2 kereszténygyalázás, valássos emberek lehülyézése között az, hogy a bálványként tisztelt USA nagy része erősen vallásos, és divat templomba járni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 10:31
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. ápr. 26. 17:09
 32/36 anonim ***** válasza:
Azért, mert egyes végletesen egyszerűen gondolkodó, ráadásul legalább annyira felfuvalkodott egyének azzal verhetik a mellüket, hogy végzősek bármilyen természettudományos szakon. Mondjuk, ezt még mindig nehezen hiszem el.
2014. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Amikor egyszerű emberrel beszélek, akkor egyszerűen fogalmazok.
2014. ápr. 27. 19:00
 34/36 anonim ***** válasza:
Óh! Hogy oda ne rohanjak! Aztán hallottál-e már Paul de Manról?
2014. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Igen, itt gyk-s szokáshoz híven azt kéne mondani, hogy ismerem, és olvastam tőle mindent.

De megmondom az őszintét, nem hallottam róla. És szerintem nem következik semmi abból, hogy valaki nem olvasott mindenkitől, aki eddig tollat ragadott a kezébe, vagy nem tud minden egyes történelmi személyiségnek a tetteiről.

Ettől függetlenül rengeteg könyvet olvasok; Szolzsenyicintől, Nyírőtől, Marcus Aureliustól stb.

2014. ápr. 27. 20:12
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Azok a bizonyos vallásosak déli és közép-USA-beli elhízott, iskolázatlan redneckek, akik a vasárnapi templom után a melegek ellen tüntetnek, nem hisznek az evolúcióban, és az itthoni beszűkült jobbos konzik nyugati megfelelője. :)
2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!