Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "modern", "európai", büszke...

A "modern", "európai", büszke "liberálisokat" nem zavarja 2 kereszténygyalázás, valássos emberek lehülyézése között az, hogy a bálványként tisztelt USA nagy része erősen vallásos, és divat templomba járni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 10:31
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
De nem szeretném, hogy a vallásról szóljon a vita, hogy pár "büszke" "ateista" szokásos módon idejöjjön és gyűlölködjön. Ugyanis a kérdés nem ez volt.
2014. ápr. 23. 12:43
 22/36 A kérdező kommentje:
Az engem hidegen hagy, hogy mi esik nehezdre, illetve mi nem. Nyilván, az ilyen dolgok nem vallanak valami kultúrált, értelmis személyiségre, ezért ezek nem esnek nehezedre, ezért gratulálok is, hogy most könnyen tudsz gyalázkodni és gyűlölködni, nem kell sokat gondolkodnod hozzá. Azonban itt egy kicsit komolyabb dolgot kérdeztem, szóval leszel szíves máshol tanúbizonyságot adni az IQ-dról.
2014. ápr. 23. 13:00
 23/36 anonim ***** válasza:
93%

"Azért írtam le, mert a válaszoló a fizikára is hivatkozott, hogy az kizárja a vallásosságot. Erre mondtam, hogy a fizikát enyhén szólva jobban ismerő és művelő emberek között is akadnak vallásosak jócskán, ebből is látni, hogy nincs nagy rálátása a dolgokra, csak a nyálát veri a vallást gyalázva.

"


Ez jó volt nevetséges hogy egyesek ilyen szinten gondolkodnak végzős egyetemistaként bár nem meglepő.


Azt hogy ki és mennyire és hogy vallásos a fizikusok között inkább a CERN-ben meg a Wigner-ben kéne kérdezgetni.


A kérdés meg gyalázatos ezt azt hiszem nem is kell taglalni kérdező szerintem azt sem tudja mi is az a liberál ideológia.

2014. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

23: tudom mit jelent, de azt is tudom, hogy ma milyen formájában van ez jelen.


Töb tanárom is dolgozott a CERN-ben, és még fog is, közülük csak az egyikről tudok nyilatkozni. Az illető az ország egyik legnagyobb tudású magfizikusa, és ott van a Kereszt a nyakában. Szóval szerinted akkor ő is "hülye", ugye? :)

2014. ápr. 23. 14:32
 25/36 anonim ***** válasza:
25%
Igen, szerintem ő is.
2014. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted akkor ő is "hülye", ugye? :)



Már ez a rész kizárja többek közt azt is hogy tudd mi a liberalizmus mivel aki már ott jár hogy nem hogy az irodalom,film,szabad művészetek,zene stb. téren megalapozta a kognitív bázisát és még arra is jutott ideje hogy az alapvető szociológiai és egzisztenciális attitűdök nem hogy posztmodern de mai státusát is ismerje (te kérdező válaszodban írtad hogy tökéletesen ismered) az ilyen ember nem tesz fel ilyen kérdéseket, nem itt jár gondolatban, szóval nem ez a szint.

2014. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés tipikus példája az aszimmetrikus ellenfogalmakban való gondolkodásnak, amikor a világot az egyszerűség kedvéért "mi"-re és "ők"-re osztjuk fel, csak hogy homogén legyen az ellenségkép (akkor is, ha amúgy nem az.)


Tehát:


1. Nem szeretem az USA-t.

2. Nem szeretem a liberálisokat


Nyilván akiket nem szeretek, ők csakis egy követ fújhatnak. De akkor miért gondolnak teljesen mást a világról? Jaaa, hát ilyen következetlenek is az én ellenségeim...

2014. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne kamuzz, te nem vagy végzős fizikus. Ilyen helyesírással, hogy "valássos", "töb", "Kereszt"? A stílusod is inkább hajaz egy frusztrált 16-17 évesére. De bizonyítsd be: oldd meg mondjuk, a következő feladatot!

1. Mekkora a térerősség és a potenciál értéke egy

10 cm sugarú fémgömb középpontjától 25 cm távolságban, ha a fémgömbön 10 a mínusz 9-en C töltés oszlik el egyenletesen?

A) E=3600 V/m, U=180 V. B) E=

900 N/C, U=90 V. C) E=0, U=90V

D) E=144N/C, U=36V E)

E=36V/m, U=144V F) egyik sem

2014. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

28:

:D ugye azt nem gondolod még te sem komolyan, hogy azzal, hogy megoldja a te 8.-os fizika házi feladatodat, bármit is bizonyít? Te talán még annyi sem vagy, mint amennyinek engem tippeltél. Nyilván, általános iskolás dolgokat tanulunk utolsó évben. A szakdolgozatomat magas hőmérsékletű organikus szupravezetőkből írom, amihez igen masszív kvantummechanikai, csoportelméleti, elektrodinamikai és matematikai tudás kell.

Mi soha nem dolgozunk konkrét számokkal, mert teljesen felesleges, sokkal hasznosabb, ha valaki általánosan számol. De te ezt nyilván úgy sem érted, addig ér az eszed, hogy a leghathatósabb érved az, hogy "nem tudok írni", csak mert elgépeltem 4 betűt. Hát óriási gratuláció, gondolom hasonló sikered még az életben nem volt, és nincs is kilátásban ;).


De, csak hogy "BEBIZONYÍTSAM" neked, leírom a képleteket, amivel meg kell csinálni a házidat, szóval segítek benne:


Q= \rho V = \frac{4* \pi}{3} * \rho * R^{3}.

Mivel a gömbön kívül keressük, ezért r >R:

Használva a Gauss törvény integrál alakját:

E(4 * \pi *r^{2}) = \frac{Q}{\eps_0}

Amiből E= \frac{1}{4 \pi \eps_0} * \frac{Q}{r^{2}}


A térerősség az a pontenciál gradiense, szóval a potit megkapod integrálással. A számokat meg helyettesítsd be, azzal én nem húznám el a saját időmet.

És szívesen, hogy megoldottam a házidat! Ha legközelebb is szükséged lesz a házi megoldására a kettesért kapálózás közben, keress itt készséggel ;).

2014. ápr. 26. 15:52
 30/36 anonim ***** válasza:
Hm, nagyobb bajban van ez az ország, mint hittem.
2014. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!