Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A "modern", "európai", büszke...

A "modern", "európai", büszke "liberálisokat" nem zavarja 2 kereszténygyalázás, valássos emberek lehülyézése között az, hogy a bálványként tisztelt USA nagy része erősen vallásos, és divat templomba járni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 10:31
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
7: meglepődnél.... ;). Nincs szükségem arra, hogy te elmagyarázd nekem, hogyan működik a világ, ugyanis ha megengeded, akkor végzős fizikusként kijelentem, hogy jobban otthon vagyok a témában, mint te. Te maradj szépen a gyűlölködésnél, az a te szinted. Érdekes, a szaktársaim nagy része is vallásos, úgy látszik vannak olyan emberek még a természettudományokban is, akiknek elfér egymás mellett a fizika és a hit. Általában a hozzád hasonló dilettánsok azok, akik azt hiszik, hogy a természettudósok megrögzött gyalázkodó "ateisták".
2014. ápr. 23. 11:19
 12/36 anonim ***** válasza:
Tudom, de általánosságban írtam, tehát nem csak Magyarországra vonatkozóan.
2014. ápr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%

"Te maradj szépen a gyűlölködésnél, az a te szinted. "


Már megbocsáss kérdező, de te mivel vagy jobb?


Alapból provokatívan teszed fel a kérdést és nonstop személyeskedsz, erre még mosod kezeid és feljebbvalónak mutatod magad ... tudd már hol a határ, ha már külön megjegyzed, hogy végzős fizikus vagy (bár erősen kétlem).

2014. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

"A katolikus egyház hagyományosan a jobb oldalt támogatja a másik banda a bal oldallal szimpatizál."


Kis is avatta a Hitgyülit történelmi egyházzá? :D

2014. ápr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Újfent nem én kezdtem a személyeskedést. Azért írtam le, mert a válaszoló a fizikára is hivatkozott, hogy az kizárja a vallásosságot. Erre mondtam, hogy a fizikát enyhén szólva jobban ismerő és művelő emberek között is akadnak vallásosak jócskán, ebből is látni, hogy nincs nagy rálátása a dolgokra, csak a nyálát veri a vallást gyalázva.
2014. ápr. 23. 11:29
 16/36 anonim ***** válasza:
28%

"Kis is avatta a Hitgyülit történelmi egyházzá? :D"


Sajnos NS megkerülhetetlen tényező lett a magyar közéletben. Diplomáciai okok miatt kell ilyen alkukat kötni, mert van 100e fanatikusa és egy ATV-je. A fideszes egyháztörvény ráadásul kifejezetten liberális, az egyértelműen adókedvezményre utazó bizniszegyházak csökkentése volt a cél.

2014. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
58%

"Sajnos NS megkerülhetetlen tényező lett a magyar közéletben. Diplomáciai okok miatt kell ilyen alkukat kötni, mert van 100e fanatikusa és egy ATV-je."


Gyurcsánynak meg talán van háromszor ennyi híve, mégsem hajlong előtte a Fidesz.

A HGY-t már rég be lehetett volna tiltani társadalmi izgatásért és agymosásért, mert szivacsosagyú majmot csinál az emberekből. Na jó, nem tudom, hogy ezt pontosan hogy hívják, de ne mondd már nekem, hogy erre nincsen törvény vagy ne tudtak volna rá alkotni egyet a 2/3-dal, ha akarnak:


[link]


Ez nem Hitgyüli, de agybeteg akkor is:


http://www.youtube.com/watch?v=7e3rPZBEPh0


Mellesleg a társadalom 95%-a szerintem támogatná ezeknek a gyökereknek a betiltását, főleg miután a Fidesz leadatta minden csatornán ezeket a videókat.


Szóval erősen ott van mögöttük a Fityesz is.

2014. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
72%

"Újfent nem én kezdtem a személyeskedést. Azért írtam le, mert a válaszoló a fizikára is hivatkozott, hogy az kizárja a vallásosságot. Erre mondtam, hogy a fizikát enyhén szólva jobban ismerő és művelő emberek között is akadnak vallásosak jócskán, ebből is látni, hogy nincs nagy rálátása a dolgokra, csak a nyálát veri a vallást gyalázva."


Ha te a kereszténységed mellett nagy fizikus vagy, akkor vagy nem vagy igazán keresztény vagy nem vagy rendes fizikus.

2014. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"Gyurcsánynak meg talán van háromszor ennyi híve, mégsem hajlong előtte a Fidesz."


Más kategória. NS betiltása nem lenne rossz, de a radikális döntések nagyon kockázatosak. Sajnos egy vesztes csata lenne, mert az állam elvileg nem korlátozhatja a vallásszabadságot. Világraszóló balhékból pedig már van elég, ennyi fronton nem lehet háborúzni, legalábbis nyíltan. A fanatikusaik pedig hihetetlenül messzire mennének. Marad a lejáratás és az a lehetőség, hogy az idős vezető halálával széthullik a szervezet.

A válaszodból ítélve a radikális jobboldallal szimpatizálsz. Az elveik nem rosszak egy homogén környezetben, de a radikális lépések konfrontációhoz vezetnek, amihez pedig gyengék vagyunk. Tehát a legnagyobb jó szándék okozhatja a legnagyobb kárt.

2014. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
18: mint mondottam volt, a két dolog tökéletesen megfér egymás mellett. És ezzel nagyon sokan vannak így. De aki a kettő közül egyiket sem mondhatja el magáról, az ne mondja már meg, hogy a kettő hogy fér meg egymás mellett, vagy hogy nem.
2014. ápr. 23. 12:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!