Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vásárolsz még CBA-ban?

Vásárolsz még CBA-ban?

Figyelt kérdés

Én eddig is igyekeztem kerülni, mert nyilvánvaló volt a számomra, hogy a FIDESZ szekértolóiról van szó, akik ezért cserébe kedvezményeket kapnak, előnyöket élveznek. De miután ez az undorító, visszataszító közleményük megjelent, amiben a dolgozókat a békemeneten való részvételre ösztönzik (utasítják?) a hazánkat eláruló, multiérdekeket szolgáló "a posztkommunista, liberális gazemberek mesterkedései" ellen, teljes bojkottot hirdettem velük szemben hasonlóan az alábbi blog írójához. Hogy jön ahhoz egy munkáltató, hogy így rátelepedve a neki kiszolgáltatott dolgozókra terjessze a visszataszító propagandáját?


[link]



2013. nov. 12. 22:15
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
29 - Biztos vagy benne, hogy nincs szankció? Nem lehet, hogy csoportosan mennek el egy-egy üzletből, és megjegyzik, hogy ki nem ment el? Aztán a következő leépítésnél lehet tudni, hogy kitől kell megszabadulni.
2013. nov. 13. 08:40
 32/34 anonim ***** válasza:
94%
28-as, képzeld el, hogy megnézem a szavatosságot, de azért, mert már milliószor pórul jártam és valahogy mindig a legpofátlanabb módon a cbaban. Ők tanították meg, hogy mindig meg kell nézni mindent, különben átvernek. Undorító így vásárolni, hogy nekem kell figyelni, hogy vajon mivel akarnak romlott vagy egyáltalán nem akciós terméket eladni. Ha szerinted ez így normális, akkor menj csak hozzájuk vásárolni, de szerintem ez aljas dolog. Külföldön a fenekem kinyalja a bolt, londonban például a múltkor a kasszás visszahívott a boltba egy termékhez, amit vettem, mert úgy emlékezett, hogy van belőle valami akció és lehet, hogy nem vettem észre. Visszamentünk, már véget ért az akció és nagyon szégyenkezett, hogy fölöslegesen hívott vissza. Itthon ezt nem tudom elképzelni, itt a vásárlónak kuss a neve és örüljön, ha megveheti a romlott cuccot.
2013. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 fospuska ***** válasza:
28%
Pont le..szarom az összeset, piacon vásárolok.
2013. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően fontos, hogy egy cég maradjon távol minden téren a politikától, illetve hogy a fogyasztó tudja, a vásárlói döntésével (bármilyen pici erőt is képvisel) az adott céget fellendítheti, vagy épp fordítva, csődbe viheti.

Ez, ha úgy tetszik, egyfajta modern szavazás.


Véleményem szerint a CBA régen túlment azon a határon, amin belül kell egy üzleti vállalkozásnak maradnia, ezért elég régóta BOJKOTTÁLOM.

De ez az én személyes vásárlói szavazatom, az én válaszom az adott helyzetre. Kellő vásárlói öntudattal.

2013. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!