Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vásárolsz még CBA-ban?

Vásárolsz még CBA-ban?

Figyelt kérdés

Én eddig is igyekeztem kerülni, mert nyilvánvaló volt a számomra, hogy a FIDESZ szekértolóiról van szó, akik ezért cserébe kedvezményeket kapnak, előnyöket élveznek. De miután ez az undorító, visszataszító közleményük megjelent, amiben a dolgozókat a békemeneten való részvételre ösztönzik (utasítják?) a hazánkat eláruló, multiérdekeket szolgáló "a posztkommunista, liberális gazemberek mesterkedései" ellen, teljes bojkottot hirdettem velük szemben hasonlóan az alábbi blog írójához. Hogy jön ahhoz egy munkáltató, hogy így rátelepedve a neki kiszolgáltatott dolgozókra terjessze a visszataszító propagandáját?


[link]



2013. nov. 12. 22:15
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Nem ment az agyamra, de van egy határ, ami már sok.


Nem ölöm a magyart, meg aztán nem is tudom, hogy nekem mint magyarnak miért kéne meghatódnom egy CBA-tól. Egy magyarnak látszó politizáló klán mitől jobb mint egy külföldi multi?

2013. nov. 12. 22:44
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

eddig sem vásároltam náluk. Mert a legdrágább és a legrosszabb minőségűek az árúik. Még a Tesconál is pocsékabb.

A felhívás nem lepett meg, mert eddig is tudtam, hogy nagyon sokan nem önszántukból mentek a birkamenetbe.

2013. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
91%
Soha nem is vásároltam ott. Maradok a Sparnal.
2013. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
39%
Egy magyarnak látszó politizáló klán mitől jobb mint egy külföldi multi? Attól hogy magyar és itthon marad a pénz. Ennyi. Legalább nem veszik el. Ha mész a tesco-ba akkor igen. Ott elmegy a pénz külföldre a sok más adósság és kölcsön mellett persze. De semmi gond egyszer mindenki rájön erre csak akkor már késő lesz. Hány devisás van mostanság? XDD a hü*yék csak hül*ék maradnak
2013. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
57%

Számomra leginkább az az émelyítő, hogy ennyire nyíltan csinálják és teljesen természetesnek veszik, hogy ez így rendben is van. Még ha Orbán és sleppje tényleg rendbehozta volna a dolgokat, akkor én is ott ujjonganék közöttük, de így annyira nyilvánvaló, hogy a cégnek pénzügyi érdeke a Fidesznek való nyalizás, hogy az már hányinger.


Ebben az országban már lassan mindenki meggajdul. Ez tényleg félázsiai mentalitás, ebben igaza volt Orbánnak. Sajnos.

2013. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
23%
Mink ősmagyarok csak magunk hizlalt állatot, magunk vetett krumplit eszünk, és magunk fejt tejet iszunk.
2013. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

"Mink ősmagyarok csak magunk hizlalt állatot, magunk vetett krumplit eszünk, és magunk fejt tejet iszunk."


Hát az remek.

2013. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nem ilyen libbant agyúak fogják mint amilyenek írogatnak a reklámozott oldaladon megmondani hol vásárolhatok és hol nem csak mert az "fityuszos"! (Eleve az ilyenek van legközelebb ha kell valami.)
2013. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
14 - A Tesco ugyanúgy itthon adózik a dolgozói és a nyeresége után, ugyanúgy befizeti az áfát a forgalma után mint bárki más. Ebben mi a különbség a CBA javára?
2013. nov. 12. 23:04
 20/34 anonim ***** válasza:
37%
A tulaj mármint a fő részvényes nem a helyi képviselő mert az gondolom magyar. Mcdonalds-nak is magyar a képviselője de a tulaj amerikai. vagy tulajok. Bizonyára a tulajok pénzért működtetnek nem? Nem bonyolult.
2013. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!