Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vásárolsz még CBA-ban?

Vásárolsz még CBA-ban?

Figyelt kérdés

Én eddig is igyekeztem kerülni, mert nyilvánvaló volt a számomra, hogy a FIDESZ szekértolóiról van szó, akik ezért cserébe kedvezményeket kapnak, előnyöket élveznek. De miután ez az undorító, visszataszító közleményük megjelent, amiben a dolgozókat a békemeneten való részvételre ösztönzik (utasítják?) a hazánkat eláruló, multiérdekeket szolgáló "a posztkommunista, liberális gazemberek mesterkedései" ellen, teljes bojkottot hirdettem velük szemben hasonlóan az alábbi blog írójához. Hogy jön ahhoz egy munkáltató, hogy így rátelepedve a neki kiszolgáltatott dolgozókra terjessze a visszataszító propagandáját?


[link]



2013. nov. 12. 22:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
28%

Minden pártnak megvan a maga "cége".


Én nem aszerint értékelek egy üzletláncot, hogy most a narancsosoknak vagy a szegfűsöknek nyaliznak.

2013. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen alapon magyar árut se vegyél, hiszen propagandamódon van ráerőltetve az emberekre.

Nem ezért kell a CBA-t bojkottálni, hanem az 1 hónapja lejárt dobozos tortilla, a lejárt joghurt, az aznap lejáró méregdrága sajtok, a rendszeresen 10-ből 2db összetört tojás belekeverve a többibe, a lejárt tejszínhabos somlói és a megannyi romlott áru miatt, amitől a fél napot a WC-n töltöd.


Ez a CBA Prima. Mindennek legalja.

2013. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
22%

Akkor hova mész az angol tesco-ba vagy az osztrák spárba vagy a szinték osztrák lild-be vagy a német aldi-ba?

Öregem szóval ha nem tetszik a kormány akkor a népe is haljon meg?

2013. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Az is belejátszik a bojkottomba, hogy a gyér minőséghez képest talán ők a legdrágábbak. De ez a közlemény a számomra minden képzeletet felülmúl, nem tudok azzal napirendre térni az ügy felett, hogy hát mindenki hajlik valamerre. Ez undorító, primitív, közép-ázsiai mentalitás.
2013. nov. 12. 22:32
 5/34 anonim ***** válasza:
47%
Tisztaságról meg ezekről azután beszélj hogy elolvastad a tesco könyvet. Ott a romlott húst teszik a pizzára amit kidobnának rohadt gyümölcsöt megy a kirakatba stb. Legalább magunkat szponzoráljuk.
2013. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Azt ne próbálja nekem bemagyarázni senki, hogy a Tesco, a Spar vagy a Lidl valaha is ilyesmit csinálna.
2013. nov. 12. 22:33
 7/34 anonim ***** válasza:
34%
Persze a külföldi szent és sérthetetlen csak a magyar a gonosz igazad van. Öld a magyart jó van csak ne csodálkozz hogy ez van ha így gondolkozol.
2013. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy kis faluban, ahol 1 db bolt van és a lakosság 90% -a nyugdíjas, nem fognak bebuszozni egy jobb helyre. Amúgy értem amit mondasz, de ez van, majd 2014 ben tessék okosnak lenni :)
2013. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%

Egy közeli ismerősöm Tescos kenyerébe egyszer, egy egér volt belesütve.


Egy üzletlánc sem tökéletes, mindegyik szeret trükközni.

Nagyon profithajhászok , még akkor is, ha ez a fogyasztók kárára van.

2013. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
36%
Istenem már ebből is politikai kérdést csináltok ki melyik áruházba megy? Nektek tényleg az agyatokra ment valami...
2013. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!