Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vásárolsz multiban?

Miért vásárolsz multiban?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Márt már minden egyéb boltot hazavágtak és MÁS LEHETŐSÉGEM NINCS!!! Kva anyjukat!!!
2013. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Van nagy bevásárlókocsi, ami ha nem ráz meg 2 percenként mert van földelése akkor boldog vagyok. Mehet minden a kombi csomagtartójába. Az árak jóval olcsóbbak, kb 10-30-50%-al mint a sarki boltban. (ők is a multiban vásárolnak java részben). Több műfaj - élelmiszer, könyv, kertészet, ruha stb - van egy fedél alatt. Jobb helyeken jelzik ha valami magyar termesztésű zöldség és lehet dönteni. Amit utálok azok a kéregetők tapintatlansága, a kisboltoknál az alkeszok röviditalos ampulláinak maradványai.
2013. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Rohadna meg minden multi, azzal a csótánnyal együtt aki az elsőt az országba engedte.
2013. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Egy helyen van minden, és ugyanazt a terméket kapom meg olcsóbban. Na meg tulajdonképpen a kisebb-nagyobb boltok nagy része valamelyik áruházlánchoz tartozik. Ráadásul ugyanazt a magyar terméket veszem meg. És minden egy helyben van.


Ettől függetlenül mondjuk virágot a virágosnál is veszek, vagy zöldségesnél amit akarok, vagy éppen piacon, mert ott friss dolgok vannak. Vagy pl felénk lehet venni házi tejet, azt is simán megvesszük mert nem drágább mint a bolti.

2013. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert az olcsó, én meg szegény vagyok. Ha gazdag lennék nem ott vásárolnék.
2013. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem vásárolok multiban, kenyeretés péksütit magam sütöm, csakis piacon veszem a húst, zöldséget, gyümölcsöt, ami még ezen kívül kell még pár dolog, arra jó a szemben levő közért is.
2013. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

" Azért mert az olcsó, én meg szegény vagyok. Ha gazdag lennék nem ott vásárolnék."


Megnyugtatlak, ha gazdag lennél is ott vásárolnál. Eszet még senkinek sem sikerült pénzért vennie, maximum diplomát.

2013. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert minden egy helyen van, nagy a választék és az árak olcsóbbak, mint az álomképnek beállított lenkenénis sarkikisbolt CBA-ban.


Aki tizedannyi termék közül szeretne 5 különböző boltban vásárolni, annak hajrá, én boldog vagyok így is.

2013. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hollófernyiges ***** válasza:
93%
Miért, a Tescóban nem magyarok dolgoznak? A magyar vállalkozók nem Ciprusra viszik ki a pénzüket?
2013. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%
A termékek többsége a multikban is - a legendákkal ellentétben - magyar eredetű :)
2013. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!