Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Újabb etnikai támadás, hallott...

Újabb etnikai támadás, hallottátok?

Figyelt kérdés
"Csütörtökön este Soroksáron, csoportosan egy kötéllel hátulról megfojtottak egy kerékpárúton kocogó 36 éves, kisgyermekes családanyát, akivel a gyilkosság után aljas és ember által igazán elképzelhetelen tetteket műveltek az elkövetők! Megerőszakolták. A néma vagy elnémított médiumok egy kétsoros hírben kommentálták ezt a döbbenetes szürnyűséget. A feltételezett elkövetőkről annyit tudni, hogy többen voltak és népes családjukkal folyton terrorizálták lakókörnyezetüket."
2013. szept. 30. 04:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
54%

Védjétek csak a bűnözőket!


És ha kiderül, hogy tényleg "etnikai" támadás volt?

Felmentitek?

Ha nem akkor is kötelet érdemelne, de előtte ugyanazt eljátszani vele!

2013. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
56%
Te tényleg nem érted még mindig? AKÁRKI csinálta soktíz év börtönt neki. Tök mindegy a rassza. Ezen csak te vagy leragadva.
2013. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
36%
Nem! A börtön az már kevés. Nem tanulnak az emberek belőle. Igen is vissza kellene állítani a halálbüntetést! Szemet szemért, fogat fogért elv! A tetteseket nyilvánosan akasztanám fel, vagy lőném fejbe... legyen az bármilyen nemzetiségű!!
2013. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, Kedves Tanult Barátom!

Erre a mondatra vártam.

Megkérhetem, hogy akkor citáljon ide akárcsak egyet is ezek közül."


Felesleges ide citálnom önnek bármiféle tanulmányt, ugyanis ezeket egyszerű, az emberi pszichológiával és szociológiával hobbi szinten foglalkozó anyagokból is meg lehet tudni, csak ez nagyon csúnya dolog és sokak számára bizony nem egészen érthető.

2013. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
51%

Aki ezt tette, az nem cigány, nem magyar, aki ezt tette, az beteg (nem ember) és aki ez miatt elítéli az összes romának a halálát kívánja, az kösse fel magát.

1. lehet nem is cigány volt az elkövető!

2 és ha cigány is volt, miért kell egy egész népcsoportot alázni, szidni, köpni érte ?? Akinek köze sem volt a gyilkossághoz az bűnhődjön ? Nagyon túlzásba viszitek! Képesek lennétek bosszúra, olyan bosszúra, hogy ártatlan romákat gyilkolnátok, egy gyilkos miatt! Ez már felháborító.

2013. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
Egy újabb ok, hogy szavaztok a jobbikra, szavazzatok csak. Ha ártatlan emberek halálát akarjátok, nyugodtan szavazzatok a jobbikra! Legalább megizlelitek a hábórút, ne azt higyétek, hogy a romál ölbe tett kézzel ülnének, nézve hogy pár náci gyújtogatna telepeket, és lövöldözne, a romák is kapnának fegyvert. Nem tudjátok miaz hogy rettegés!
2013. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
64%

"Megkérhetem, hogy akkor citáljon ide akárcsak egyet is ezek közül."


Persze, én szívesen segítek ebben, garantálom, h a saját bőrödön fogod érezni a különbséget.

Olyat játszunk, h te kijelölsz nekem egy magyarok által lakott utcát, én pedig végigsétálok rajta.

Aztán jövök én, kijelölök egy cigányok által lakott utcát, majd (feltéve, ha mersz) végigsétálsz rajta(persze a testi épségedért, értékeidért felelősséget nem vállallok)

Van merszed hozzá?

2013. okt. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

"Felesleges ide citálnom önnek bármiféle tanulmányt, ugyanis ezeket egyszerű, az emberi pszichológiával és szociológiával hobbi szinten foglalkozó anyagokból is meg lehet tudni"


Tehát blöff volt. Ennyi.

Így meg maradunk azon a szinten, hogy sétáljunk végig egy utcán. Mintha nekem a hosszú életem során ne lettek volna negatív élményeim romákkal. Mindenkinek voltak, ki általánosít, ki nem.

2013. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
19%

" Aki ezt tette, az nem cigány, nem magyar, aki ezt tette, az beteg (nem ember) és aki ez miatt elítéli az összes romának a halálát kívánja, az kösse fel magát.

1. lehet nem is cigány volt az elkövető!

2 és ha cigány is volt, miért kell egy egész népcsoportot alázni, szidni, köpni érte ?? Akinek köze sem volt a gyilkossághoz az bűnhődjön ? Nagyon túlzásba viszitek! Képesek lennétek bosszúra, olyan bosszúra, hogy ártatlan romákat gyilkolnátok, egy gyilkos miatt! Ez már felháborító. "


Ez nem semmi, te biztos hogy cigány vagy!! Mert hogy magyar az nem , az is biztos! " ártatlan roma "?? létezik ilyen? nehogy már még sajnáljuk őket!!

2013. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

"Tehát blöff volt. Ennyi. "


Tehát nem blöff volt,csak maga lusta utána nézni. Vannak bizonyos dolgok, melyek férfiakra,nőkre érvényesek. Ezeket az erről szóló könyvekből lehet megtudni.

Vannak dolgok,melyek szegényekre,gazdagokra érvényesek, ezeket az erről szóló könyvekből.

Vannak ázsiaiak által elfogadott értékrendek, négerek által elfogadott értékrendek, ezeket is az ezekről szóló könyvekből.

Sorolhatnám naphosszat, de ha elég ilyen könyvet olvasott el, akkor képes lesz összeállítani a saját fejével,hogy bizonyos emberekre milyen viselkedésminták jellemzőek, mire reagálnak és hogyan, illetve hogy bizonyos helyzetekben milyen reakcióik vannak. Mondjuk egy egyedül kocogó vonzó nő látványa esetében...


Például erre a tudásra épül a manipuláció és a propaganda tudománya.

2013. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!