Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Újabb etnikai támadás, hallott...

Újabb etnikai támadás, hallottátok?

Figyelt kérdés
"Csütörtökön este Soroksáron, csoportosan egy kötéllel hátulról megfojtottak egy kerékpárúton kocogó 36 éves, kisgyermekes családanyát, akivel a gyilkosság után aljas és ember által igazán elképzelhetelen tetteket műveltek az elkövetők! Megerőszakolták. A néma vagy elnémított médiumok egy kétsoros hírben kommentálták ezt a döbbenetes szürnyűséget. A feltételezett elkövetőkről annyit tudni, hogy többen voltak és népes családjukkal folyton terrorizálták lakókörnyezetüket."
2013. szept. 30. 04:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%
Remélem törlik ezt az ocsmány topicot az idióta rasszista írogatókkal együtt!!
2013. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó:


Színötös vagyok minden általános műveltségi tárgyból + két idegen nyelv is alakul és végigdarálok egy egyetemet.

Megnyugtatlak, hogy az olyan "turbókák" mint mi elég sokan vagyunk, unjuk ezt a birkaságot meg az egyenlősdi hülyeséget azokkal akik nem dolgoztak meg érte(pl. bűnöző életmódon élők).

Nagyon primitív vagy,ha szerinted külön bizonyítani kell a "folyton terrorizálást", ugyanis az ilyesmit a szabálykönyv-szerű gondolkodásmóddal nem lehet igazolni, mert ezek emberi érzések, melyeket a jog nem értelmez. De ezt te is tudod.

Mellesleg egyértelmű pszichológiai kutatásokkal lehet igazolni,hogy bizonyos csoportoknál(faji,vallási,nemi,érdeklődési kör,életkor,lakóhely,anyagi,szellemi potenciál stb.) óriási többségben érhetők tetten bizonyos viselkedési minták és a többen,népes családdal terrorizáló,szórakozásból emberölés óriási nagyságrendben igaz egyetlen népcsoportra az országon belül.

Na jelentsd a hozzászólást, de magyarázd meg hogy mi az ami miatt jelented ;)

2013. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
0%

"Mellesleg egyértelmű pszichológiai kutatásokkal lehet igazolni"


Köszönöm, Kedves Tanult Barátom!

Erre a mondatra vártam.

Megkérhetem, hogy akkor citáljon ide akárcsak egyet is ezek közül.

2013. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Bizony isten nem értem néhány ember reakcióját. MEGGYILKOLTAK egy nőt és MEGBECSTELENÍTETTÉK a hulláját!! Most akkor az a legfontosabb reakció, hogy rasszista, aki ki meri mondani az elkövetők hovatartozását? Meddig lehet még elmenni a gyalázatban, hogy egyszer végre ti, a Rózsadombon kényelemben felnőtt "jogvédők" is belássátok: szélmalomharcot vívtok?!
2013. szept. 30. 12:01
 25/44 A kérdező kommentje:
Egyébként csak tudatni akartam mindenkivel a hírt, jobb tudni, hogy ez van, figyelmeztessétek a feleségeiteket, nőrokonaitokat, lányaitokat, hogy már a kocogás -fényes nappal!- is lehet életveszélyes tevékenység és a haláluk el lesz tusolva, nehogy botrány legyen, így nem sokkal a választások előtt... inkább agyonhallgatják a dolgot, a nők meg hadd hulljanak...
2013. szept. 30. 12:16
 26/44 anonim ***** válasza:
5%

A gyilkosság tény, a nekrofíliát meg az elkövetők származását már csak ti hazudtátok hozzá.


Lehet, hogy végül valamiben igazatok lesz, de bizonyítékaitok nincsenek, ami minden alapja. Így hazudtok.


Maga az ölés szomorú, de évente 100-120x történik ilyen az országban, nem fogok könnyeket hullatni egy ismeretlenért.

2013. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

"A gyilkosság tény, a nekrofíliát meg az elkövetők származását már csak ti hazudtátok hozzá."

Látom, nem igazán megy a szövegértés, ezért segítek neked, és idézem a Norbi posztjából az erre utaló részeket:

"akivel a gyilkosság után aljas és ember által igazán elképzelhetelen tetteket műveltek az elkövetők! Megerőszakolták."

"Sajnos etnikai támadás volt"

Még ha hazugság is (de számomra nagyon is hihető), akkor se mi hazudtuk hozzá, hanem Norbi. Persze az etnikai szó utalhat busmanokra v csoktó indiánokra is, de ez kevésbé valószínű.

2013. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
12%

Itt nem cigányvédők, meg nem cigányvédők vannak. Hanem vannak akik az elkövetőket akarják hogy kézre kerítsék, és vannak akik minden bűncselekmény után helyből cigányoznak. Tök lényegtelen hogy ez a börtönt érdemlő aljadék cigány-e vagy nem.


Vagy fordítsuk meg. HA kiderülne hogy magyar követte el, akkor mást gondolnál? Hagyjuk futni, neki is joga van egy kis erotikához? Mert én ugyanazt gondolnám akkor is, mint most. Azt hiszem ez a lényeg.


A megoldás pedig a közbiztonság fejlesztése. Több rendőr, gyorsabb kiérkezés, több térfigyelő, több jog nekik.


A másik még a halálbüntetés kérdése. (tudom, ezerszer lerágott csont) Ha szerinted lenne halálbüntetés, más lett volna ennek az esetnek a kimenetele? Azt gondolják miközben megölik, hogy úgysincs halálbüntetés, csak 40 év börtön, akkor megéri megölni? Vagy nem mérlegelnek. Gondolom, te is tudod, hogy nem mérlegelnek. Azaz ezeket az eseteket nem módosítják. Nem ezektől nem lesznek.

2013. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

"Bizony isten nem értem néhány ember reakcióját. MEGGYILKOLTAK egy nőt és MEGBECSTELENÍTETTÉK a hulláját!! Most akkor az a legfontosabb reakció, hogy rasszista, aki ki meri mondani az elkövetők hovatartozását?"


Nekem ugyanez a bajom. Amikor ilyet tesz valaki, azt nézed hogy milyen színű a bőre? Miért nem azt nézed hogy hosszú-e a haja? Vagy koszos-e a körme? A TETTÉT NÉZD, ne a bőre színét!!!

2013. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve hogy úgy nézed a bőre színét hogy azt se tudjuk ki az. De neked csak az a fontos hogy cigány legyen. Teljesen kifacsart logika.
2013. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!