Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem buktatja meg Orbánt...

Miért nem buktatja meg Orbánt az IMF és az EU?

Figyelt kérdés

Elég lenne kijelenteni, hogy elengedték a kezét, és nem tárgyalnak vele semmiféle hitelmegállapodásról. Én már régen ezt tettem volna, ha rólam valaki úgy nyilatkozna, mint Orbán ezekről az intézményekről. (Pl. egy falusi kóceráj vezetésére is alkalmatlanok, ők okozták a mi válságunkat, rémséges megszorításokat követelnek, amiből egy szó se igaz stb.) Meg ha ennyire hülyét csinálna belőlem, hogy egyik nap ezt mondja ő vagy valamelyik főembere, másik nap meg az ellenkezőjét, és ez így megy tavaly december óta.


Ha egyértelművé válna, hogy a nyugati pénzügyi intézményrendszer nem finanszírozza a jelenlegi magyar kormányt, mehetnének Azerbajdzsánhoz vagy kérhetnének hitelt az antarktiszi fókáktól, senki nem segítene rajtuk.



2012. szept. 11. 23:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Medgyessyék meg Gyurcsányék voltak a legaktívabbak a rendszerváltáskori privatizálások óta a külföldi üzletelésekben. Na ők aztán tényleg eladták meg lepasszolták, amink csak volt és amit csak tudtak.


Vagy gondoljunk a 2006-os zavargásokra, Gyurcsány parancsára és tudtával csináltak olyan dolgokat a rendőrök, ami a Balkánon is lassan ciki lesz.

Abban mi a demokrácia ? Ugyanúgy diktatórikus volt az a korszak is ilyen szempontból.

2012. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem annak felbillent az értékrendje, aki hajnalban üvöltözik a klaviatúrán és nem jut el hozzá, hogy eddig sem volt nekünk több demokráciánk, mint most.

Sőt.


Beszarok, hogy valaki itt éli ki az agresszióját..

2012. szept. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 Shai-Hulud ***** válasza:
54%

#00:26


Hát az hogy az előzőek mit csináltak, nem mentesíti a mostaniakat SEMMI ALÓL. Az, hogy azok loptak, csaltak, hazudtak és nem voltak demokratikusak, nem jogosítja fel a mostaniakat ugyanerre.


Valamint annak, hogy most mit csinálnak, már régóta nem az a bizonyos "elmúlt 8 év" az oka, így például a demokrácia hiányának, a demokratikus fékek, intézmények kiiktatásának sem az előző kormányzat az oka, hanem a mostaniak törvényalkotási láza.


#00:30


Csak tessék, nem akarlak akadályozni az ürítésben, de azért a kérdésre is válaszolhatnál. Mer azt, hogy "régen milyen rossz volt" nem tekintem válasznak.


Szóval ismét a kérdés (halkabban ha ez téged irritál):

Szerinted az a demokrácia, ami most van?

(Alkotmánybíróság korlátozása, Költségvetési Tanács felszámolása, visszamenőleges törvénykezés, magánmegtakarítások államosítása, és hasonlók...)

2012. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Kedves 23-mas, aki több más válasz írója is vagy : én az ilyen mentalitású emberek miatt nem szeretek itthon élni, ha tehetném ,menekülnék.

Mindig mindenből csak a legrosszabbat kihozni, fröcsögni, az megy, de konstruktívnak lenni, na az nem.

2012. szept. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

"Mer azt, hogy "régen milyen rossz volt" nem tekintem válasznak. "


Kit érdekel, hogy te mit tekintesz válasznak ? Te vagy a mérce, amihez igazodni kéne, vagy mi ?

2012. szept. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 Shai-Hulud ***** válasza:
54%

Bocsi, én MEGKÉRDEZTEM valamit.

Nem akarsz rá válaszolni? Vagy miért kötsz belém?

Kényelmetlen lenne a válaszadás?

Szerinted sem demokratikus dolog amit csinálnak?

Vagy igen egyetértesz vele, de tudod, hogy sokan nem?


Szóval miért nem válaszolsz?

2012. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Bocs, nincs kedvem beszélgetni veled, ahogy jeleztem is.. Senki nem kötött amúgy beléd.
2012. szept. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

#00:43


Te írtad:

"Mindig mindenből csak a legrosszabbat kihozni, fröcsögni, az megy, de konstruktívnak lenni, na az nem."


Meg ezt is:

"Medgyessyék meg Gyurcsányék voltak a legaktívabbak a rendszerváltáskori privatizálások óta a külföldi üzletelésekben. Na ők aztán tényleg eladták meg lepasszolták, amink csak volt és amit csak tudtak.

Vagy gondoljunk a 2006-os zavargásokra, Gyurcsány parancsára és tudtával csináltak olyan dolgokat a rendőrök, ami a Balkánon is lassan ciki lesz. "


De persze ugye én fröcsögök...

Biztosan akkor, mikor azt mondtam, hogy mások bűne nem menti fel a mostaniakat...

Vagy mikor azt hittem, hogy Orbán soha nem hazudott...

Vagy mikor tiltakoztam, mert valaki deportálni akar minden tiltakozót...


Melyik is volt a fröcsögés??? Nem véletlenül az, amit TE írtál?


De persze, értem, ezek után "nincs kedved beszélgetni" - milyen furcsa, hogy még te vagy megsértve...

Pedig kellemetlen kérdéseket mások is fel fognak tenni neked.


Apropó, még mindig nem válaszoltál rá, hogy szerinted EZ a demokrácia, mit a jelenlegi kormányzat folytat?

Csak egy igent vagy nemet légy kedves....

2012. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Szálljál már le az emberekről, te kezdtél el erőszakosba átmenni, aztán ha valakinek nincs kedve hozzád, tovább szítod a feszkót.
2012. szept. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 Shai-Hulud ***** válasza:
59%

Én??? Bocs, én csak kérdeztem. Nem szidtam senkit, nem gyalázkodtam, csak feltettem egy kérdést.

De úgy látom, megválaszolatlan marad.

Azért ez is jelent valamit.

2012. szept. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!