Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem buktatja meg Orbánt...

Miért nem buktatja meg Orbánt az IMF és az EU?

Figyelt kérdés

Elég lenne kijelenteni, hogy elengedték a kezét, és nem tárgyalnak vele semmiféle hitelmegállapodásról. Én már régen ezt tettem volna, ha rólam valaki úgy nyilatkozna, mint Orbán ezekről az intézményekről. (Pl. egy falusi kóceráj vezetésére is alkalmatlanok, ők okozták a mi válságunkat, rémséges megszorításokat követelnek, amiből egy szó se igaz stb.) Meg ha ennyire hülyét csinálna belőlem, hogy egyik nap ezt mondja ő vagy valamelyik főembere, másik nap meg az ellenkezőjét, és ez így megy tavaly december óta.


Ha egyértelművé válna, hogy a nyugati pénzügyi intézményrendszer nem finanszírozza a jelenlegi magyar kormányt, mehetnének Azerbajdzsánhoz vagy kérhetnének hitelt az antarktiszi fókáktól, senki nem segítene rajtuk.



2012. szept. 11. 23:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

#7: Igazán kedves, hogy deportálni akarsz, de talán menj külföldre te a szeretett Vezéreddel együtt. Majd az idő eldönti, hogy kire volt nagyobb szüksége a hazának.


#6: Nem leváltásról, hanem megbuktatásról beszéltem. A kettő nem ugyanaz!

2012. szept. 11. 23:50
 12/52 A kérdező kommentje:

#8: Ne személyeskedjünk! Meg nem is az a kérdés, hogy ki/mi a jobb. Én csak két dolgot állítok, illetve kérdezek:

1. Az IMF meg tudná buktatni Orbánt.

2. Az elmúlt 2 és fél év fényében nem logikus, hogy ezt miért nem teszik meg.

Ebben a kérdéskörben várnám a többi választ.

2012. szept. 11. 23:53
 13/52 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén szólva én is marhára unom már a napi szintű problémázást mindenen. Nem úgy értem, hogy ne írjunk meg ne tegyünk fel kérdéseket, hisz én is ezért jövök ,csak nem tudom, mi értelme a sok dühöngésnek. Mindig sz.r a mindenkori kormány, ha a másik lenne, az is sz.r lenne, szóval ez így egy végnélküli örökös dühöngés.
2012. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
#13: Te tényleg semmilyen különbséget nem látsz a mostani Orbán-rendszer önkényuralma és a megelőző 20 év demokratikus kísérlete között? Szerintem előbb-utóbb látni fogod, sőt a saját bőrödön érezni.
2012. szept. 11. 23:56
 15/52 anonim ***** válasza:
77%

Mi az, hogy az iMF buktassa meg ? Minek ? Pl. Akarsz még egy MSZP kormányt ?

Egy D209-es ügynököt vagy egy őszödi multimlliárdos böszmét, aki önmagában felvásárolhatná a fél országot magának vagy egy malévot tönkretevő libatenyésztőket halálba hajszoló valakit vagy egy pufajkás 56-ost esetleg ?


Igen, sok minden szar, de azért ne gondolkodjunk már ennyire végletekben. Elhiszem, hogy utálod, de ezek miatt nem lehet valakit megbuktatni. Minden miniszterelnök hazudik minden nap, nem csak a mostani.


Az IMF meg százszor rosszabb, mint akármelyik párt meg miniszter.

2012. szept. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

Jaj, én azt hittem, hogy a jelenlegi az nem hazudott sosem, hiszen ezt ő maga mondta!

Te meg azt állítod, hogy ő is???

Na akkor már végképp nem szavazok rá. Mondjuk, eddig sem... Na de így?

2012. szept. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
51%

"Te tényleg semmilyen különbséget nem látsz a mostani Orbán-rendszer önkényuralma és a megelőző 20 év demokratikus kísérlete között?"


Basszus, én arról nem tehetek , hogy olyan agyhalottak járnak már ide is, akik még Lenint is jobbnak tartják a mostani kormánytól.

Mert ilyet is olvastam már nemrég.


Nem arról van szó, hogy a mostani rendszernek ne lenne csomó hibája, de próbáld már megérteni, hogy Magyarország fényévekre van a diktatúrától. Ha az lenne, ezeket most le sem írhatnád. ÉS nem, nem fogunk odáig eljutni ,hogy jöjjön érted a fekete kocsi, csak mert szidni merted Orbánt, megnyugodhatsz.

Nem szeretem, ha valamit tízszeresére felnagyítunk..


Amúgy milyen demokráciát látsz te az elmúlt 20 évben, most komolyan ? Már eleve rendszerváltás sem volt, a régi MSZMP átvedlett MSZP-vé, az ÁVÓSok gyerekei meg megalakították az SZDSZ-t és 20 évig itt harsogták a nemlétező liberalizmus elveit.


Az egész országot elprivatizálták, szinte minden vagyonunkat magánkézbe adtak meg eladtak , azért vagyunk legatyásodva csontig.

Komolyan neked az volt a demokrácia 20 éve ? Nem értelek..

2012. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 Shai-Hulud ***** válasza:
37%
Komolyan neked EZ MOST a demokrácia 2 éve ? Nem értelek..
2012. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
68%

Figyu, én nem vagyok vevő az ilyen típusú gúnyos , céltalan iróniára, oké ?

Cső.

Ha nagy kontrasztot látsz az első szuperdemokratikus 20 évünk és az utolsó 2 között, akkor olvass történelmet, közgazdaságtant.

2012. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 Shai-Hulud ***** válasza:
58%

Lehet, hogy gúnynak veszed, de é KOMOLYAN kérdeztem.

SZERINTED AZ A DEMOKRÁCIA? AMI MOST VAN?

Mert akkor eléggé felbillent valahol az értékrended...

2012. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!