Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a Frizibe meghívjá...

Szerintetek a Frizibe meghívják Vonát és/vagy Orbánt?

Figyelt kérdés
Én főleg Vonára lennék kiváncsi. Orbánról még el tudom képzelni hogy olyan lazán elfröcsögi magát, mint ma Mesterházy, de Vonától nagyon szokatlan lenne:D
2010. márc. 21. 23:13
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs, most veszem észre. Frizbi-t akartam írni a kérdésben. Tudjátok Hajdú Péter műsora
2010. márc. 21. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
őőő nem hát hogy nézne ki és ha beégne? kire marad a sok hű árpádsávos nagynyilas
2010. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A műsorvezető azt mondta, hogy a miniszterelnök jelöltek a sztárvendégek, szóval gondolom igen. Bár én nem csípem az ilyen csináljunk bulvárhőst a politikusokból baromságot.
2010. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerinted Vona leülne azzal a sügérrel egy asztalhoz? :D:D:D
2010. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, tudom. Azért mondom hogy nagyon fura lenne. Mesterházy meg Orbán annyira átlátszóan akarnak "lealacsonyodni" a szimpla civilek szintjére, hogy nevetséges. Vona sokkal komolyabb ember ennél, egyszerűen nem tudom elképzelni a Frizbi-ben. De ki tudja, lehet más oldaláról ismernénk meg.
2010. márc. 21. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ha érdekes volna ha Vona beülne arra a műsorra hiszen meg akarja szüntetni a két szenny csatornát a Tv 2 őt és az RTL klubot :D

Orbán se fog bemenni mert most csendben kell maradnia hogy a szavazók még véletlenül se csalódjanak benne meg el ne szólja magát hogy nincs is programjuk :D úgyhogy kicsi az esély rá hogy őket lássuk.Az emeszpének meg mind1 ők már ha akarnák se tudnák magukat jobban lejáratni.Ja megnéztem ma elég nevetséges volt Mesterházy.És ez a bohóc akar lenni Magyarország miniszterelnöke?? :)

2010. márc. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikük se fog elmenni. Mesterházynak meg Bokrosnak se kellett volna. Érdekes módon Viktort még sehol nem láttam nyilatkozni, csak a gyűlésen tudta felolvasni a mások által megírt szöveget. Úgyhogy nem hiszem, hogy pont Petikével menne el frizbizni.
2010. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!