Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindenhol csak a cigányo...

Miért mindenhol csak a cigányokról van szó?

Figyelt kérdés

Megértem, ha hallok valakit panaszkodni, hogy sokan köztük lopnak, hangosak, buták vagy veszélyesek, de miért mindig csak ez a téma megy? Folyton a nekik adott segélyeket sérelmezek és ez is jogos, de miért nincs soha más téma? Vagy én mozgok rossz körökben?

Az a meglátásom, hogy a cigány kérdésnél vannak ezerszer súlyosabb gondok is, nem is egy, miért ez kap ekkora hangsúly? Nem miattuk zuhan a forint és mennek tönkre a kisvállalkozások. Nem ők szorítják meg a médiát, nem miattuk nem mehetnek külföldre a magyar egyetemisták, nem miattuk szar az egészségügy és az oktatás. A nekik kiosztott segélynél jóval több megy el korrupt körökben, mégis mindenki csak róluk beszél. És amíg őket szidják véka alatt maradnak a súlyosabb problémák.


2012. aug. 22. 01:02
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Szerintem az államnak nem érdeke hogy élősködő szélsőjobbosok munka helyett felvonulgassanak!

mert ne mondja nekem senki hogy akinek van munkája annak van ideje munkanap felvonulni nap közben!


Az a bizonyos szélsőjobbos párt alap bázisa a munkanélküli segélyen élők akik rosszabbak mint az itt emlegetett cigányok!


mert azok "csak"lopnak...

A munkanélküli szélsőjobbosok viszont hatalomra is akarnak kerülni hogy többet ne kelljen dolgozniuk csak dolgoztassák a többi magyart!


Jó példa erre Vona esete aki rendet követel de amint őt igazoltatják azonnal kiderül hogy jobbikost nem lehet mert őket csak a legvégső esetben és csak nagyon komoly indokkal lehet!


Látható a saját videóján hogy követeli hogy alaposan indokolják meg hogy hogyan merik megállítani!

2012. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!