Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindenhol csak a cigányo...

Miért mindenhol csak a cigányokról van szó?

Figyelt kérdés

Megértem, ha hallok valakit panaszkodni, hogy sokan köztük lopnak, hangosak, buták vagy veszélyesek, de miért mindig csak ez a téma megy? Folyton a nekik adott segélyeket sérelmezek és ez is jogos, de miért nincs soha más téma? Vagy én mozgok rossz körökben?

Az a meglátásom, hogy a cigány kérdésnél vannak ezerszer súlyosabb gondok is, nem is egy, miért ez kap ekkora hangsúly? Nem miattuk zuhan a forint és mennek tönkre a kisvállalkozások. Nem ők szorítják meg a médiát, nem miattuk nem mehetnek külföldre a magyar egyetemisták, nem miattuk szar az egészségügy és az oktatás. A nekik kiosztott segélynél jóval több megy el korrupt körökben, mégis mindenki csak róluk beszél. És amíg őket szidják véka alatt maradnak a súlyosabb problémák.


2012. aug. 22. 01:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Mindenhol? Hol mindenhol? Az interneten mindent megtalálni. Akinek az érdekkörébe tartozik egy adott oldal, újság, tv, rádió, annak megfelelően fognak írni dolgokat. Sajnos nem sok pártatlan média létezik, kivéve az internetes cenzúrázatlan fórumokat. Ráadásul, lehet csak a te figyelmedet ragadja meg túlzott mértékben a cigánykérdés. Ha az lennék, biztos engem is zavarna, ha tisztességes lennék és ezt olvasnám sok helyen. Valljuk be, azért sokat tesznek azért, hogy beszéljenek róluk, de mindent be lehet így is-úgy is állítani, és ez nem csak a cigányokra vonatkozik.
2012. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Igen, valóban tesznek róla. Soha eszem ágában sem volt őket védeni ezért. Csak az zavar, hogy nem tudok társaságban normálisan beszélgetni a politikáról, mert rögtön ez a téma kerül előtérbe. Valaki mindig őket hozza elő öt másodperc után, mintha más nem is létezne.
2012. aug. 22. 01:32
 3/41 anonim ***** válasza:
Minden ember a saját élettapasztalatait osztja meg a másikkal, legyen az a tv-ben látott politikai butítás v akár a szomszédban történő lopás ...
2012. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Mert minden városban (az idén újabban már 1-1 volt Győrben és Sopronban is) megtámadnak valakit Pécsen már a második volt a nyáron, te nem hallgatsz híreket? Mindenki utálja már őket mert több ezer magyar áldozatot követeltek az elmúlt 100 évben!!! Ezt csak a vak nem látja! de én már várom , hogy kitörjön a polgárháború amikor majd a tankok elől futnak keletre a *********** (tisztelet a kivetélnek, akik normálisak csak az a baj, hogy ez kb a 15%-ot teszi csak ki!)
2012. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:

Ha a jobbikosokat, szélsőjobbosokat kérdezed akkor szerintük soha sehol nincs erről szó!

És erről akár több tucat cikket és riportot is be tudnak linkelni bizonyítékként!! :DDDD

2012. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
A cigány a legsúlyosabb problémák között van. Nem, nem a forintot teszik tönkre, hanem az embereket. Lopnak, ölnek, terrorizálnak. Az egyszerű, főképp vidéki ember életét teszik pokollá. Lehet neked ez jelentéktelen, de sokaknak nem.
2012. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy számomra jelentéktelen. Elismertem, hogy a probléma igenis valós, de van még ezer meg ezer más baj is, ami túlságosan háttérbe szorul ez mellett. Mellesleg vidéki vagyok.
2012. aug. 22. 13:45
 9/41 anonim ***** válasza:

Már nem csak vidéki embereket teszik tönkre, Lásd egyre több támadás van Pécsett, Győrben, Sopronban, Budapesten és akkor a keleti városokat még le se írtam...


Szégyen ami itt van!

2012. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 Gauldoth ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez azért van, mert ez az ami pártállástól független, és így egy olyanra panaszkodnak, amire a többiek is megveregetik a válluk, hogy "jól mondod". És egyébként szerintem sokkal nagyobb probléma nincs, mert az állami kasszából komoly összegek mennek el arra, hogy ezeket támogassuk, és hogy beillesszük a társadalomba azokat, akik önként választották, hogy nem akarnak "magyarosan" élni (maradnak a semmittevésnél, és a kérés-követelés-önként elvevésnél)
2012. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!