Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindenhol csak a cigányo...

Miért mindenhol csak a cigányokról van szó?

Figyelt kérdés

Megértem, ha hallok valakit panaszkodni, hogy sokan köztük lopnak, hangosak, buták vagy veszélyesek, de miért mindig csak ez a téma megy? Folyton a nekik adott segélyeket sérelmezek és ez is jogos, de miért nincs soha más téma? Vagy én mozgok rossz körökben?

Az a meglátásom, hogy a cigány kérdésnél vannak ezerszer súlyosabb gondok is, nem is egy, miért ez kap ekkora hangsúly? Nem miattuk zuhan a forint és mennek tönkre a kisvállalkozások. Nem ők szorítják meg a médiát, nem miattuk nem mehetnek külföldre a magyar egyetemisták, nem miattuk szar az egészségügy és az oktatás. A nekik kiosztott segélynél jóval több megy el korrupt körökben, mégis mindenki csak róluk beszél. És amíg őket szidják véka alatt maradnak a súlyosabb problémák.


2012. aug. 22. 01:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
40 éve élünk cigány szomszédságban, de még egy szóváltás se volt köztünk, igazi magyarság képviselői.
2012. aug. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
A cigányoktól minden élhető forrást elvettünk, és alig van köztük segélyezett.Jó emberek ezek, ha nem provokálnák őket folyton.NE BÁNTSD A CIGÁNYT!!!
2012. aug. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
A cigányok rendes emberek, inkább az ÚJ fasisztákkal és az ilyen pártokkal van a baj,ők írják felül magukat, ők miért nem tartsák be a törvényeinket?
2012. aug. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

MUNKÁT KENYERET?

RASSZISTÁKNAK KÖTELET

2012. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
CIGÁNYOK NÉLKÜL NEM ORSZÁG AZ ORSZÁG!!!
2012. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Gauldoth ***** válasza:
Csak nem cigány vagy? Vagy provokátor? Azért lenne elképzelésem,hogy hogy működne az ország nélkülük.
2012. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

A cigányok már bele fáradtak abba, hogy a szélsőjobb velük kampányol.

A jobboldal állandóan provokál

A jobboldal érdeke, hogy polgárháborút robbantson ki, hogy ezzel bebizonyítsa, hogy a romák erőszakosak.

2012. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

cigányok már bele fáradtak abba, hogy a szélsőjobb velük kampányol.

A jobboldal állandóan provokál

A jobboldal érdeke, hogy polgárháborút robbantson ki, hogy ezzel bebizonyítsa, hogy a romák erőszakosak.

2012. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Gauldoth ***** válasza:

Szegény cigányok.... szegény-szegény cigányok... de lopásban nem fáradnak el. De ha dolgozni kéne, akkor mindjárt hullafáradt mind.


Egyszer meg kéne próbálniuk úgy visszaverni a vádakat, hogy mondjuk nem ellenségeskednek, és mondjuk, csak 1 hétig segítene a melóban valakinek... vagy mittomén, csak ne lopjanak egy pár hónapig. Egész bírnám őket (ha közben nem ölnek és rabolnak)

2012. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Gauldoth:


Te most úgy fogalmazol mintha a cigányok soha nem is akarnának majd dolgozni és csak rablásból, lopásból akarnának megélni!(ha nincs így írd meg)


Én úgy gondolom vagy ezt a nézetet valljuk és akkor várom a megoldást a problémára...


Vagy az én nézetem érvényesül ami szerint a gazdaságpolitikát kell úgy megváltoztatni hogy akár belső munkahelyek akár külföldi cégek de munkahelyeket teremtsenek mert jelenleg a magyaroknak sincs elég hely és ők is rengetegen munkanélküliek!

Viszont ha munkahelyek létesülnek akkor jobban el lehet választani a dolgozni nem akarót a munkát nem találónál! AZért ne mondjuk hogy a munkaadók tolonganak hogy cigányoknak adjanak munkát... Ha lehetőségük van úgyis magyarnak adnak. És még így is rengeteg magyar kényszerül külföldre menni mert itthon nincs elég munka!!!!


Épp most hallgattam meg egy beszélgetést ami arról szólt hogy egy gyár létesítéséről és annak hatásairól beszéltek egy településen! A romák teljesen evidensnek vették hogy nekik úgyse adnának munkát! Pedig volt közöttük olyan akinek folyamatos munkaviszonya van! És ő se hitte hogy bárkit is felvennének tőlük...


Szóval lehet azt a nézetet vallami hogy a cigányokat nem szabad felvenni a cégekhez mert úgyis lopnak... tehát a cigányok nem is fognak dolgozni... ergó mind tolvaj, gyilkos...

Csak ez az út tudjuk hova vezet és mit jelent!


Vagy van az hogy igyekszünk munkahelyeket teremteni és szétválogatni a dolgosakat a nem dolgosaktól és nem előre ítélni!!!


Bocsi, én ragaszkodom a saját nézetemhez!!

2012. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!