Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért mindenhol csak a cigányo...

Miért mindenhol csak a cigányokról van szó?

Figyelt kérdés

Megértem, ha hallok valakit panaszkodni, hogy sokan köztük lopnak, hangosak, buták vagy veszélyesek, de miért mindig csak ez a téma megy? Folyton a nekik adott segélyeket sérelmezek és ez is jogos, de miért nincs soha más téma? Vagy én mozgok rossz körökben?

Az a meglátásom, hogy a cigány kérdésnél vannak ezerszer súlyosabb gondok is, nem is egy, miért ez kap ekkora hangsúly? Nem miattuk zuhan a forint és mennek tönkre a kisvállalkozások. Nem ők szorítják meg a médiát, nem miattuk nem mehetnek külföldre a magyar egyetemisták, nem miattuk szar az egészségügy és az oktatás. A nekik kiosztott segélynél jóval több megy el korrupt körökben, mégis mindenki csak róluk beszél. És amíg őket szidják véka alatt maradnak a súlyosabb problémák.


2012. aug. 22. 01:02
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

"Folyton a nekik adott segélyeket sérelmezek és ez is jogos, "


Miért szerinted jogos a segély a cigányoknak?

Mivel másabbak a cigányok a magyaroknál?

Ja igen a cigánynak mindent lehet. köszönjük liberálisok.

A liberálisok ezt élvezik ,hogy a cigány, zsidó mindent megtehet, mi meg fogjuk be a pofánkat magyarok.

2012. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
az jogos, hogy sérelmezik a nekik adott segélyeket.
2012. aug. 22. 18:05
 13/41 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező:


Akik itt a cigányoknak adott rengeteg segélyről írnak azok csak a szélsőjobbos és Jobbikos lőzungokat mondják vissza!

legtöbbjüknek fingja sincs az egész témáról csak dumálja a hülyeségeit!


Már rengetegszer megkérdeztem hogy mennyi segély megy el a cigányokra és max annyit kaptam hogy el kell venni a családi pótlékot! Ami vicc hisz akkor a magyaroktól is elveszi!


Szóval ezektől ne várjál értelmes választ!

Egy paraszti logikával rendelkező ember(nem kell egyetemi végzettség) nem vesz be ennyi maszlagot de ők igen...

2012. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Gauldoth ***** válasza:
Nincs igazad Zoli szerintem, mert a cigányok megélnek a segélyből (és lopásból). te nem élnél meg, ha befejeznéd a melót (vagy nyugdíjat)
2012. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Zoli, eddig a legjobban veled értettem egyet.
2012. aug. 23. 00:24
 16/41 anonim ***** válasza:

Miért mindenhol csak a cigányokról van szó?


Egyáltalán nincs szó a cigányokról, de te keresed szüntelen.

Menj elme orvoshoz!!!!

2012. aug. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
A cigányok a legjobb barátok, híres zenészei vannak , kiváló költők, festők, szobrászok és egyre több orvos kerül ki közülük.
2012. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Mága Zoltán évente több millió forint értékű adományt ad a rászoruló magyarságnak. Erre gondolsz?
2012. aug. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Végeredményben a cigányok igazi magyar nép, mivel jó keveredett nép a magyar, igazi magyar, hát... a cigányok is épp azok.
2012. aug. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
A cigányok egyre több jó példával rukkolnak elő.Példát vehetnétek a cigányainkról.
2012. aug. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!