Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én is egy értéktelen, tudatlan...

Én is egy értéktelen, tudatlan, turbómagyar vagyok apámmal együtt?

Figyelt kérdés

Apám 31 éve orvos, felnevelt 3 gyereket, anyám volt az első szerelme, hívő katolikus. Én is orvosnak tanulok és hiszek Istenben.

Emellett a Magyar Gárda tagjai voltunk mindketten a széttagolódásáig, a Jobbiknak mind a mai napig a tagjai vagyunk, és aktívan részt veszünk a munkájukban.

Mi is tudatlan, sz*r, civilizálatlan újnácik vagyunk, mint ahogy mondják a nemzeti oldalra?


2011. dec. 3. 15:40
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

" Ezért nem is lehet a pedofíliát és a homoszexualitást egy lapon emlegetni."


Miért ne lehetne? Hiszen ez is egy aberrált dolog... Hát nem fogod fel? Méghogy én értek meg nehezen dolgokat...


Na de ha már elkezdtél személyeskedni, akkor folytatom én is! Remélem apád büszke rád, hogy egy b*zivédő, korcs, fanatikusan liberális csőcseléket nemzett.

2011. dec. 5. 16:21
 52/57 anonim ***** válasza:
75%
Én meg remélem, hogy az egyház büszke az ilyen beszűkült gondolkodású és gyűlölködő hívekre...
2011. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Kérdező a liberalizmus nem itt kezdődik.És a kérdésedre a válasz igen , egy értéktelen , tudatlan turbómagyar vagy , mivel így gondolkodsz.Ha mondjuk nőgyógyász leszel akkor félre kezelsz egy nőt mert leszbikus?Vagy nem kezeled?Úgy beperel hogy elveszik az engedélyedet és meg is büntetnek és többé nem kezelhetsz embereket.
2011. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

"Na de ha már elkezdtél személyeskedni, akkor folytatom én is! Remélem apád büszke rád, hogy egy b*zivédő, korcs, fanatikusan liberális csőcseléket nemzett."


A toleranciát nem sajátította ki magának a liberalizmus, egyszerűen elfogadom ha valaki meleg. Azt is elfogadom, hogy te az vagy, ezért vagy annyira ellene, félsz hogy mit szól a család és az egyházad. Valld csak be. Homokos vagy, nem aberrált.

2011. dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

Jó, bevallom, homokos vagyok!

Most neked jobb, hogy ezt hazudtam?

2011. dec. 5. 17:31
 56/57 anonim ***** válasza:
80%
Nagyszerű, első lépés a beismerés. Viszon érdekes hogy most homokost írtál. Mi lett a bu*izással? Vagy ha rólad van szó akkor az mindjárt tabu ugye??
2011. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
80%

,,Miért ne lehetne? Hiszen ez is egy aberrált dolog... Hát nem fogod fel? Méghogy én értek meg nehezen dolgokat...


Na de ha már elkezdtél személyeskedni, akkor folytatom én is! Remélem apád büszke rád, hogy egy b*zivédő, korcs, fanatikusan liberális csőcseléket nemzett.

"


Igazán keresztényi volt ez a hozzászólás. Most miért nem gyakorlod Jézus tanítását?


Egyébként azért nem ugyanaz, mert egy pedofil bűnt követ el. Megerőszakol egy gyereket.


Egy meleg, nem feltétlenül erőszakol meg senkit. Közös beleegyezéssel két felnőtt ember ,ha egyneműek is élhetnek nemi életet.


Ez nem bűncselekmény. Egy gyereket szexuálisan zaklatni, megerőszakolni bűn: mert egy kiskorú, kettő a gyerek akarata ellen történik!

2011. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!