Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én is egy értéktelen, tudatlan...

Én is egy értéktelen, tudatlan, turbómagyar vagyok apámmal együtt?

Figyelt kérdés

Apám 31 éve orvos, felnevelt 3 gyereket, anyám volt az első szerelme, hívő katolikus. Én is orvosnak tanulok és hiszek Istenben.

Emellett a Magyar Gárda tagjai voltunk mindketten a széttagolódásáig, a Jobbiknak mind a mai napig a tagjai vagyunk, és aktívan részt veszünk a munkájukban.

Mi is tudatlan, sz*r, civilizálatlan újnácik vagyunk, mint ahogy mondják a nemzeti oldalra?


2011. dec. 3. 15:40
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Azért nem betegség, mert genetikai eredete van. Nem szabad választás kérdése, hogy mondjuk kijelentem, hogy holnaptól meleg vagyok.

Az pedig, hogy "apám 31 éve orvos, felnevelt 3 gyereket, anyám volt az első szerelme, hívő katolikus. Én is orvosnak tanulok és hiszek Istenben", nem jelenti azt, hogy mindjárt olyan nagyszerű ember lennél. Elvégre simán lehetsz álszent is.

2011. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Attól mentsen az ég bárkit, hogy te orvos legyél...

Ha még azzal sem vagy tisztában, hogy mi betegség és mi nem, akkor mit akarsz majd csinálni? Gyógyszerezni a melegeket, hogy "megjavuljanak", vagy megverni őket, mert az segít?

Jesszus.

2011. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Te jó ég, egy egyszerű párhuzamot se képeket értelmezni egyesek. De mind tudjuk, már akik kicsit otthon vannak történelemben, hogy kik sikongatnak a leghangosabban...


Amúgy pedig arról, hogy miért is nem genetikai eredetű a homoszexualitás:

[link]

2011. dec. 4. 20:39
 44/57 anonim ***** válasza:

Amúgy arról miért is genetikai eredetű:


[link]

2011. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

A te kis pártodban pedig ilyen értelmes emberek vannak


"Kb 1 millióan vannak, most még kisebbség, de idővel ők lennének többségben. Ez azonban nem fordulhat elő, mert a legközelebbi választást a Jobbik nyeri, akik kötelezővé fogják tenni a kétgyerekes cigány nőknek az ivartalanítást. Ezzel vissza fog szorulni a cigánygyerekek születésének a száma.

Aki pedig cigány létére nem szül egy gyereket sem, azt magas segílyben fogják részesíteni.

Szóval van remény"

2011. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Ez rettentően értelmes kis videó volt. (Azért kíváncsi vagyok, hogy olvastad-e, amit én linkeltem)


Pilinszky b*ziságáról a rettenetes, borzalmas oldalról, amire ha rákattintasz a böngésződ kiírja, hogy "Náciveszély" és egyből csörög is a telefon a Wiesenthal-központban:

[link]


Különben is, ha valóban öröklődő hajlam, ösztön, azt le lehet győzni. Vagy akkor a pedofilokat is hagyjuk, mert ők ilyennek lettek teremtve?

2011. dec. 4. 21:32
 47/57 anonim ***** válasza:

Látom a genetikához jobban értesz mint Czeizel. De én inkább az ő szavára adok. A pedofilokat nem védtem és nem is fogom.


Egy meleg miért akarná legyőzni a hajlamát? Ő így érzi jól magát így boldog. Talán a te lelki üdvödért kellene megtennie?


Na látod ezért vagy szánalmas, mert ezeket nem vagy képes megérteni.


És még mindig nem b*zi, hanem meleg.

2011. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Meleg az idő lehet, nem a b*zik...


"Egy meleg miért akarná legyőzni a hajlamát? Ő így érzi jól magát így boldog."


A pedofil meg úgy érzi jól magát, ha valamelyik kisfiú seggében turkál. És ez nemcsak fizikailag alantas, hanem szellemileg és erkölcsileg is, mint b*ziság.


Na látod ezért vagy szánalmas, mert ezeket nem vagy képes megérteni.

2011. dec. 4. 22:30
 49/57 anonim ***** válasza:
Kérdező nem is értem hogy hogyan is adhatnak neked orvosi diplomát.A pedofilok szellemi sérült emberek , mentális problémájuk van ez valamiféle lelki trauma miatt alakult ki általában.A meleg és leszbikus embereknél nem ha megkérdezel egyet is , a legtöbb azt válaszolja hogy már ovis kora óta tudja hogy "más" .Amellett a homoszexuálisok senkinek sem ártanak.
2011. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted a melegek és a pedofilok egy szinten vannak?? Hát csak gratulálni tudok.


Egy pedofil megront egy kisgyereket mert neki ez élvezetet okoz, én ezt nem pártoltam és tenni is kell ellene, mert aberrált dolog. Egy meleg pedig lefekszik egy másik meleggel amiben nincs semmi kivetnivaló mert ez olyan mint ha egy férfi lefeküdne egy nővel, mindketten felnőttek, nem kiskorúak, és mindketten akarják. Ezért nem is lehet a pedofíliát és a homoszexualitást egy lapon emlegetni.


De látom neked ezt nehéz felfogni. Ezekből a dolgokból kiindulva el sem hiszem, hogy te orvosnak tanulsz, vagy azt hogy az apád az. Büszke lehet a gárda hogy az "elit" van a tagjai között. Persze csak ha elitnek számít a vallási fanatikus, sötét, ostoba ember, zéró toleranciával.


Mondjuk gyanús, hogy meleg vagy és nem mered magadnak bevallani, mert az ilyenek mint te szoktak lenni a legnagyobb homofóbok. Persze ebben nagyon hibás a vallásod.

2011. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!