Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én is egy értéktelen, tudatlan...

Én is egy értéktelen, tudatlan, turbómagyar vagyok apámmal együtt?

Figyelt kérdés

Apám 31 éve orvos, felnevelt 3 gyereket, anyám volt az első szerelme, hívő katolikus. Én is orvosnak tanulok és hiszek Istenben.

Emellett a Magyar Gárda tagjai voltunk mindketten a széttagolódásáig, a Jobbiknak mind a mai napig a tagjai vagyunk, és aktívan részt veszünk a munkájukban.

Mi is tudatlan, sz*r, civilizálatlan újnácik vagyunk, mint ahogy mondják a nemzeti oldalra?


2011. dec. 3. 15:40
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
18%

"Az viszont biztos hogy a náci Németországban is voltak művelt orvosok a pártban."


Ahhoz, hogy valaki a náci eszméket megértse eleve műveltnek kell lennie. Ha megkérdezel egy öt éves gyermeket a náci eszmékről (mesélsz neki Hitlerről és a második világháborúról) a gyermek azt fogja mondani ez egy borzasztó rossz dolog.

A felnőtt emberek egy bizonyos része is ezt mondja, mert vannak akik megrekedtek ezen a szinten. Ahhoz, hogy valaki a fajelméletet felfogja, átlássa miért volt szükség a népirtásokra, mindenképp szert kell tennie bizonyos ismeretekre, műveltségre. Az ostoba ember meg ragad azon a szinten, hogy ez rossz és rendszerint nem lát emögé és nem is fejlődik tovább.


Másrészt a kérdező kérdésére válaszolva:

Nem. A Jobbiknak vagy a Magyar Gárdának semmi köze a nácizmushoz, sőt épp ez ellen harcol, hogy végre minden ember egyenlő bánásmódban részesülhessen és ne legyenek faji, vagy bőrszín alapján kiváltságosok.

2011. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
77%

Mi az hogy nem lát mögé? A népirtásnak nem kell mögé látni. Nincs semmilyen mögöttes tartalom. Nincs semmilyen ok, amivel magyarázható bármilyen népirtás!


Éppen az a elmeháborodott aki bármit is egy népirtás mögé akar látni!

2011. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
5%

" hogy jön össze a katolikusság a Jobbik gyűlöletre alapozó politikájával"


A Jobbik nem nevel gyűlöletre, sőt épp ellenkezőleg. Jelenleg ők az egyetlenek akik tesznek is valamit a gyűlölet ellen.


A katolikusság viszont nagyon is összejön a gyűlölettel, nem is értem hol látod ebben a paradoxont. Az egész keresztény vallás Krisztus megkínzásáról majd megöléséről szól. És talán ha belegondolsz milyen módszerekkel (inkvizíció, kínzókamrák) vezették ezt be Magyarországon, megérted, hogy valójában a kereszténység a legvéresebb, leggyűlöletteljesebb vallás.

2011. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
54%

"ma 18:02"

Szerintem te rekedtél meg egy nagyon ostoba szinten. Egy olyan szervezett népirtásban mint amit a németek csináltak nincs egyetlen olyan momentum sem amit egy normális ember magáénak vallhat. És itt nem csak a zsidó népírásra kell gondolni, hanem bármelyik nem "árja" faj gyilkolására és persze a mentális betegek megölésére független attól melyik néphez tartoztak.


A fajelméletet nem kellene piedesztálra emelni mivel az eredendően rossz, és hibás, mivel minden nép az emberi fajhoz tartozik.

2011. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem vagy újnáci valószínűleg tudatlan sem vagy bár ezt pár mondatból nehéz megmondani. ezekkel meg ne törődj akik ennyi idő alatt nem képes azt a rendkívül bonyolult egyenletet átlátni h Jobbik=/=nácik azokkal nem érdemes vitázni.
2011. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
93%
Akkor tessék elmagyarázni, a Jobbik mitől nem náci, mikor a kuruc.infot még Goebbels is megirigyelte volna. (Persze erre a jobbikosok azt mondják, semmi közük hozzá, ami viszont alapból nem igaz.)
2011. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ne hallgass itt senkire mindenki mást mondaz vagy aminek gondolod magad, majd egyszer talán kiderül kinek volt igaza de ne adj egy ilyen oldal véleményére ahol lenézik az istenfélő hazaszerető magyarokat..
2011. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
33%

"ma 21:20"


A hazaszeretet nem abban merül ki, hogy valaki beáll a gárdába, kurucot olvas, lengeti az árpádsávos zászlót, és még sorolhatnám.

2011. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:

"hogy jön össze a katolikusság a Jobbik gyűlöletre alapozó politikájával,"


"hogy hívő katolikusként, hogy lehettek gárdisták és jobbikosok, mikor Jézus Krisztus arra tanított hogy szeressük egymást, és nem a gyűlölködésre. "


Én nem gyűlölök senkit, se cigányt, se zsidót, se b*zit, se drogost, semmiféle negatív ellenérzés nincs bennem, de az már más dolog, hogy szükségesnek tartok ellenük bizonyos lépéseket. Az ember is elveri a kölykét, ha valami olyat csinál.


"rossz szemmel néznek aki külföldi terméket vásárol"


Ez ránk tökéletesen igaz, amiből csak lehet, hazait veszünk.


"Éppen az a elmeháborodott aki bármit is egy népirtás mögé akar látni!"


A pszichológus szerint épeszű ember vagyok.


"módszerekkel (inkvizíció, kínzókamrák)"


A Bibliában sehol sincs benne, hogy ezeket csináljuk a hitetlenekkel szemben.

2011. dec. 3. 22:35
 20/57 anonim ***** válasza:
33%
ha már ennyire nem gyűlölöd őket akkor nem b*zi hanem meleg.
2011. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!