Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én is egy értéktelen, tudatlan...

Én is egy értéktelen, tudatlan, turbómagyar vagyok apámmal együtt?

Figyelt kérdés

Apám 31 éve orvos, felnevelt 3 gyereket, anyám volt az első szerelme, hívő katolikus. Én is orvosnak tanulok és hiszek Istenben.

Emellett a Magyar Gárda tagjai voltunk mindketten a széttagolódásáig, a Jobbiknak mind a mai napig a tagjai vagyunk, és aktívan részt veszünk a munkájukban.

Mi is tudatlan, sz*r, civilizálatlan újnácik vagyunk, mint ahogy mondják a nemzeti oldalra?


2011. dec. 3. 15:40
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

Mert a melegség nem normális dolog, azért zavar.


"Miért kéne megjavulniuk? Mert te azt mondod?"


Ha a tv-d elromlik, minek javítod meg? Azért, hogy működjön...


"Egyébként azt se értem miért kell pofozkodni, de mindegy."


Ma is például ha néhány szülő adna egy nagy pofont az olcsó tiniribanc lányának, akkor talán nem lenne az.


"Tudod az embert az is minősíti kikkel vállal eszmei közösséget!"


Engem érdekelne, hogy te vajon milyen eszméket vállalsz fel...

2011. dec. 4. 14:01
 32/57 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólásod szerintem no comment...

Kb. ezzel meg is cáfoltad azt, amit előtte állítasz.

Méghogy nem gyűlölsz? Hiszen fröcsög a gyűlölet az írásaidból.

Mi az, hogy a melegség nem normális? Ki dönti el, mi normális?? Szerintem nem te.

És mi van a hitben tanított toleranciával? Hisz mindenkit "normálisra" nevelnél, aki nem olyan, mint te...

Ellentmondásos és erőszakos nézeteid vannak.

2011. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

,,Mert a melegség nem normális dolog, azért zavar.


"Miért kéne megjavulniuk? Mert te azt mondod?"


Ha a tv-d elromlik, minek javítod meg? Azért, hogy működjön... "


A TV az enyém. A melegek viszont emberek és nem tárgyak, és nem az enyémek.


,,Ma is például ha néhány szülő adna egy nagy pofont az olcsó tiniribanc lányának, akkor talán nem lenne az.


"Tudod az embert az is minősíti kikkel vállal eszmei közösséget!" "


És te nem gyűlölködsz...


,,Engem érdekelne, hogy te vajon milyen eszméket vállalsz fel..."


Semmilyen pártnak nem vagyok tagja.

2011. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek veled kérdező, engem teljesen meggyőztél. Ezt tényleg csak így lehet.

Én is ezentúl ha jobbikos f@szkalapot látok szembejönni, akkora sallert kennek le neki, hogy attól biztos észhez tér - vagy ha attól nem, hát majd max a rákövetkezőktől. Persze egyáltalán nem gyűlöletből, hanem színtiszta keresztényi szeretetből.

2011. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Kérdező te orvosnak tanulsz nem?Akkor neked kellene a legjobban tudni azt hogyha egy férfi vagy nő a saját neméhez vonzódik az nem egy betegség.A tüdőgyulladás a skizofrémség az betegség de a homoszexulitás nem.Ez olyan mintha neked kék a szemed vagy zöld és nem betegség azért mert nem barna persze hordhatsz kontak lencsét ahogy a homoszexuális emberek leélhetik az életüket hazugságban minden boldogság nélkül.Te orvos leszel együtt érzőnek kell lenned és nem különböztetheted meg a leszbikus nőt a nem leszbikustól.
2011. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
De, az egy betegség. Miért ne lenne az?
2011. dec. 4. 15:47
 37/57 anonim ***** válasza:
Betegség?? Jó vicc. Ez nem betegség. És nem fog kevesebbet érni miatta az ember.
2011. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Mert az nem egy betegség!Ahogy mondtam olyan mint a hajszín.Attól mert valakinek tegyük fel vörös a haja attól még nem beteg!Befestheti a haját feketére de az attól akkor is vörös marad valójában ugyanez van a homoszexualitással.A homoszexualitás az emberiséggel egy idős és az állatvilágban is előfordul saját szememmel is láttam több példánynál.Aki szerint ez betegség és ezt gyógyítani akarja az egy sarlatán és nem érdemel semmilyen diplomát.
2011. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Azt még mindig nem mondta meg senki, hogy miért nem betegség.
2011. dec. 4. 19:12
 40/57 anonim ***** válasza:
Kérdező ez nem egy betegség.Nincsen semmilyen elváltozás vagy rendellenség sem a testben sem pedig mentálisan.Ha ismernél homoszexuális férfit vagy nőt akkor tudnád hogy nem egy betegség.Természetesen én sem támogatom a melegfelvonulásos dolgokat de a homoszexualitás nem egy betegség.Van aki heteroszexuális és van aki homo vagy biszexuális , ez van ez mindig is jelen volt amióta létezik az ember.A homoszexuális emberek testének működése ugyanolyan mint a tiéd.Akkor lehetne betegségnek nevezni ha valami elváltozás lenne bennük , valami ami eltér a normálistól.
2011. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!