Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Én is egy értéktelen, tudatlan...

Én is egy értéktelen, tudatlan, turbómagyar vagyok apámmal együtt?

Figyelt kérdés

Apám 31 éve orvos, felnevelt 3 gyereket, anyám volt az első szerelme, hívő katolikus. Én is orvosnak tanulok és hiszek Istenben.

Emellett a Magyar Gárda tagjai voltunk mindketten a széttagolódásáig, a Jobbiknak mind a mai napig a tagjai vagyunk, és aktívan részt veszünk a munkájukban.

Mi is tudatlan, sz*r, civilizálatlan újnácik vagyunk, mint ahogy mondják a nemzeti oldalra?


2011. dec. 3. 15:40
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

18:02


"Ahhoz, hogy valaki a náci eszméket megértse eleve műveltnek kell lennie."


Nincsenek náci eszmék. Az állítólagos "náci eszmék" egyetlen könyvben vannak leírva, a Mein Kampfban, ami nem több egy önéletrajznál meg különféle brosúrákból összeszedett demagóg eszmefuttatások gyűjteményénél. Egy eszmerendszer ennél kicsit több.

2011. dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

21:00


A kurucinfót Goebbels szégyellte volna. A kurucinfó inkább Streicher szintje.

2011. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:

"ha már ennyire nem gyűlölöd őket akkor nem b*zi hanem meleg."


A szőlőt is mondhatom vitis-nek, akkor is szőlő marad.

2011. dec. 4. 01:21
 24/57 anonim ***** válasza:
58%

Jaaa. Akkor téged is mondhatunk nem normálisnak de akkor is csak egy sz@r faszú kis takony fattyú maradsz aki olyan h*lye, hogy nem képes felfogni miért gondolják őt és kis retardált családját annak ami.


Csak magadnak mondasz ellent.

2011. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

Hát azt leginkább te tudod eldönteni, hogy mik vagytok, és még mik nem.

Amiket leírtál jellemzésként, valójában összefüggéstelen adatok, ebből mi nem tudjuk - és én személy szerint nem is akarom - megállapítani, hogy "turbómagyar" vagy-e, vagy sem.

(Mi köze egymáshoz ezeknek a tényeknek: orvos, első szerelem, 3 gyerek, Magyar Gárda és hívő??? Én nem látok összefüggést...)

2011. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

"Mi köze egymáshoz ezeknek a tényeknek: orvos, első szerelem, 3 gyerek, Magyar Gárda és hívő?"


Semmi. A kérdező a jobbikos logikai készségeit fitogtatja ezzel is.

2011. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
74%
"Az ember is elveri a kölykét, ha valami olyat csinál." Hát, kedves kérdező, látszik, hogy dúl benned a keresztényi szeretet.
2011. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

,,Én nem gyűlölök senkit, se cigányt, se zsidót, se b*zit, se drogost, semmiféle negatív ellenérzés nincs bennem, de az már más dolog, hogy szükségesnek tartok ellenük bizonyos lépéseket. Az ember is elveri a kölykét, ha valami olyat csinál. "


Vagyis ,de gyűlölöd őket.


De áruld el, amikor a Jobbikos pajtásaid éppen gyűlölik a zsidókat, felszólalsz-e, hogy de barátaim, Jézus arra tanított, hogy szeressük egymást!

2011. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

"Vagyis ,de gyűlölöd őket. "


Attól, hogy valakinek az apja adott egy pofont, az még nem gyűlöli őt. Ha nálatok így volt, egészséges családi körben nevelkedhettél.


"De áruld el, amikor a Jobbikos pajtásaid éppen gyűlölik a zsidókat, felszólalsz-e, hogy de barátaim, Jézus arra tanított, hogy szeressük egymást!"


Nem, mert nem gyűlölik őket.

2011. dec. 4. 13:33
 30/57 anonim ***** válasza:

,,Attól, hogy valakinek az apja adott egy pofont, az még nem gyűlöli őt. Ha nálatok így volt, egészséges családi körben nevelkedhettél.


"De áruld el, amikor a Jobbikos pajtásaid éppen gyűlölik a zsidókat, felszólalsz-e, hogy de barátaim, Jézus arra tanított, hogy szeressük egymást!"


Nem, mert nem gyűlölik őket."


A kettő teljesen más dolog.


Egyébként azt se értem miért kell pofozkodni, de mindegy.


Azt se értem mit zavarnak téged a melegek. Miért nem szereted őket és miért nem fogadod el őket?


Talán nekik is pofont akarsz adni, hogy megjavuljanak?


Miért kéne megjavulniuk? Mert te azt mondod?


Ja, és de. A Jobbikosok gyűlölnek mindenkit aki nem Jobbikos. Tessék körül nézni a neten, milyen szépeket írnak a pajtásaid.



Tudod az embert az is minősíti kikkel vállal eszmei közösséget!

2011. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!