Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha én egy finn vagy egy...

Ha én egy finn vagy egy osztrák embert kiröhögném azért, és megjegyzést tennék arra, hogy náluk még mindig van sorkatonaság, akkor szerintetek ők hogy reagálnának erre? Vagy náluk ilyen nagyon szeretnek katonáskodni?

Figyelt kérdés
jún. 12. 15:14
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
0%
9# Miért lenne idejétmúlt? Azért mert a mi konformista társadalmunk leszavazta és még senkinek nem hozott népszerűséget a visszaállításával kampányolni, dacára annak hogy sok nyugger mai napig visszasírja, attól máshol még lehet ez egy konszenzus.
jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem fog megsértődni de közölheti azt is hogy majd ne visíts ha mégse úgy alakul ahogy megálmodtad.
jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
10-es nem hát. Nem a himnuszukon nevetek. Meg nem is a tényleg jellegzetesen osztrák tiroli seggberúgós táncon. Akkor okkal sértődhetnének meg. De hogy emiatt a sz.r sorkatonaság miatt berágnának, azt kötve hiszem
jún. 12. 16:17
 14/52 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem csak elkönyvelnék magukban, hogy "ni, egy újabb bunkó magyar, pont olyan, mint az a kertitörpe, aki állandóan Brüsszelben akadékoskodik."
jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Persze nálunk most nincs, tehát nem aktuális, de régebben volt, és azt sem hiszem, hogy bármelyik magyar honfitársam lekeverne nekem egy taslit, ha kétségbe vonnám a sorkatonaság szükségességét
jún. 12. 16:19
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
15# Nem, mert aki ellenzi a sorkatonaságot, az nagy valószínűséggel a tasli osztogatásban sem hisz.
jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Mi volna ebben a bunkóság, ha kifejtenéd részletesebben kedves 14-es? Milyen nemzetgyalázást vinnék végbe ezzel, ha elmondanám milyen felesleges ez a sorkatonásdi bohóckodás, főleg ahogy nálunk működött? Vagy máshol jobban csinálják és van értelme?
jún. 12. 16:21
 18/52 anonim ***** válasza:
77%
17# Nincs szó semmiféle nemzetgyalázásról. Csak nem látom benne a viccet.
jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

"mert a mi konformista társadalmunk leszavazta"


És, talán rosszat tettünk vele? A lehető legértelmesebb döntés volt. Vagy úgy gondolod égetően nagy szükség lenne rá mai modern világunkban?

jún. 12. 16:26
 20/52 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha egy egész idegen társaságot kompletten kiröhögsz olyan miatt, amire tudod, hogy amúgy nincs semmi ráhatásuk, abból szerintem nem az fog lejönni nekik, hogy te milyen jólnevelt emberke lehetsz.
jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!