Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor ássam ki a tónak az alapot?

Mikor ássam ki a tónak az alapot?

Figyelt kérdés
Vettünk egy tómedret és nem fér el a lakásban, nem tudjuk egész télen kerülgetni. Arra gondoltam, hogy most hétvégén kiásom a lyukat, beillesztem a medret, és feltöltöm vízzel. Állni hagyom, megnézem mennyire fagy be, stb. És tavasszal telepítek bele növényeket meg aranyhalakat. Szerintetek ez így jó?
2011. okt. 26. 17:13
 71/129 dirtboy ***** válasza:
hát erre most mit mondjak,próbálom arra használni ezt az oldalt amire kitalálták. ennyi
2011. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 A kérdező kommentje:

Holnap jön a homok, majd küldök képet, mert holnap már feltöltöm vízzel.

e-mail-on nem lenne jobb beszélgetni, mert majd küldök képet tavasszal vagy nyáron ha kész lesz, persze csak ha érdekel.

2011. nov. 3. 12:50
 73/129 dirtboy ***** válasza:

e-mail-t nem igazán szoktam nézni,itt hamarabb utolérsz de az e-mail címem

kereszolt@freemail.hu

2011. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 dirtboy ***** válasza:
ja és persze jöhetnek a képek
2011. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 A kérdező kommentje:
Húú, kész a tó. Áll, mint a cölöp, nehéz volt, nagyon nehéz, de sikerült. Mennyi idő múlva mondhatom, hogy most már tuti, nem reped, nem horpad, deformálódik?
2011. nov. 4. 13:01
 76/129 dirtboy ***** válasza:

hát ha a homokot rendesen befolyattad akkor nem fog deformálódni.

remélem akkor végül minden hol jó a vízszint.

2011. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/129 A kérdező kommentje:
Jó sokáig kellett igazgatni míg teljesen jó lett a vízszint mindenhol. Nagyon vicces volt, hogy ha az egyik oldal jó volt akkor a másik nem, és hiába javítottuk ki mégsem volt egyforma, de most már tökéletes, szépen fújja a szél.:)
2011. nov. 4. 14:43
 78/129 A kérdező kommentje:

Most ilyen:

[link]


Folytatás tavasszal...várlak:)

2011. nov. 5. 10:46
 79/129 dirtboy ***** válasza:

jónak tűnik

okés,tavasszal ha itt nem érnél el akkor e-mail-t megadtam

2011. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 A kérdező kommentje:
Okés. A képen jobboldalt látszik egy fél kupac föld, onnan fog lejönni a csobogó, csak még magasítanom kell majd.
2011. nov. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!