Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor ássam ki a tónak az alapot?

Mikor ássam ki a tónak az alapot?

Figyelt kérdés
Vettünk egy tómedret és nem fér el a lakásban, nem tudjuk egész télen kerülgetni. Arra gondoltam, hogy most hétvégén kiásom a lyukat, beillesztem a medret, és feltöltöm vízzel. Állni hagyom, megnézem mennyire fagy be, stb. És tavasszal telepítek bele növényeket meg aranyhalakat. Szerintetek ez így jó?
2011. okt. 26. 17:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/129 A kérdező kommentje:

Budapest mellett lakom, nem külföldön. :)


Nekem is ilyen vágott kővel van megcsinálva a csobogó, viszonylag jól néz ki, de két oldalt le akarom betonozni, hogy a fóliát eltakarjam meg hogy kis kavicsokat szórjak bele. Tök jól elterveztem. Szerinted milyen ötlet?

2012. máj. 4. 15:22
 122/129 dirtboy ***** válasza:

nem tűnik rossznak az ötlet,csak szépen meg kell csinálni.


ha nem te vagy a külföldi akkor valakivel össze kevertelek na mindegy.

van mályiban halkaja keverék,kint van tán a fő oldalon is hogy elkezdték megint árulni, ha érdekel.

2012. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/129 A kérdező kommentje:

Okés köszi, hogy szólsz a jövőhéten már tényleg megrendelem, de csak péntek után, mert addig érettségijeim vannak és nem lennék itthon, hogy átvegyem.

Alig várom már. :)


Sajnos kicsit eldeformálódott a tó két oldala...

2012. máj. 4. 20:16
 124/129 A kérdező kommentje:

Kész a csobogó.

A szivattyú megrendelve.

Halakat majd kapok.

Sziklákért hétvégén megyünk. :)

2012. máj. 15. 13:20
 125/129 dirtboy ***** válasza:
hhhhűűűűűű ha ,csupa jó hír,növények vannak/lesznek?
2012. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/129 A kérdező kommentje:
3 pici növényem van, egyet rendeltem és még lehet, hogy kapok!
2012. máj. 16. 08:34
 127/129 A kérdező kommentje:

Megjött a szivattyú!!!!


Most még vissza kell itt olvasnom, hogy hogy is mondtad a beszerelést... stb.

2012. máj. 18. 12:09
 128/129 A kérdező kommentje:

Nem jó...semmi sem jó.

Eddig olyan csobogóm volt, mint neked, de azt le akarom bontani, és azt szeretném, ha a sziklák közül jönne egy kis vízesés szerű valami. De ezt baromi nehéz megvalósítani a kövek formája és a víz esése miatt.

Ráadásul ezt a szűrőt sem olyan könnyű megcsinálni, mint gondoltam. Te hogy tettél bele szűrő anyagot úgy, hogy nem hozza fel a víz? Nekem mellette feljön, ha lenyomom kövekkel, jaj, nem tudom, hogy csináljam meg... segíts.

2012. máj. 20. 13:39
 129/129 A kérdező kommentje:

Kidühöngtem magam és máris sikerült megcsinálnom, kavicsokat tettem bele nehezítésként. Már csak a sziklákat kell megoldanom valahogy.

Eltűntél?

2012. máj. 20. 17:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!