Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor ássam ki a tónak az alapot?

Mikor ássam ki a tónak az alapot?

Figyelt kérdés
Vettünk egy tómedret és nem fér el a lakásban, nem tudjuk egész télen kerülgetni. Arra gondoltam, hogy most hétvégén kiásom a lyukat, beillesztem a medret, és feltöltöm vízzel. Állni hagyom, megnézem mennyire fagy be, stb. És tavasszal telepítek bele növényeket meg aranyhalakat. Szerintetek ez így jó?
2011. okt. 26. 17:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 A kérdező kommentje:
Pénteken hozzák a homokot a tó alá:)
2011. nov. 2. 17:46
 32/129 dirtboy ***** válasza:

nekem van aranyhalaim

-fehér

-piros

-fátyolfarkú

-tarka

-subunkin aranyhal

-dupla farkú aranyhal


van aranycompó,és vannak koik is

a komoly koi gyűjtést majd később kezdem még nincs rá elég keret mert mint írtam drágák nagyon.

amit vettem az kicsi és azért volt csak 5ezer,volt a medencében ahonnan vettem 20ért is és csak pár centi a különbség viszont azok más fajták voltak.

most kb.8 koim van összesen

2011. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 dirtboy ***** válasza:

ez a kin matsuba ami japán importból van,szép fémes koi ami azt jeleti hogy nem matt hanem ha rásüt a nap fénylik

[link]

2011. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/129 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy és mit dolgozol?:)
2011. nov. 2. 18:00
 35/129 dirtboy ***** válasza:
most leszek ebben a hónapban 22 és most éppen munka nélküli vagyok
2011. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 A kérdező kommentje:

Értem.


A szüleim nem rajongnak az ötletért, hogy olyan messziről rendeljek majd tavasszal szökőkutat. Azt mondják pesten is lehet kapni. Nem tudod, hogy milyen vastagságú slagot lehet rátenni?

2011. nov. 2. 19:29
 37/129 A kérdező kommentje:
Igen, ez a koi tetszik, gyönyörű a színe! Nálam egy se fér el?
2011. nov. 2. 19:31
 38/129 dirtboy ***** válasza:

nálad sajna nem fér el mert a koi az gyorsan nő,10cm koi ból kicsit több mint 1év alatt lett 26cm es koi.

szóval gyorsan kinőné a tavad.

megéri a koifarmról megvenni szerintem a szökőkutat mert kicsit több mint 1ezres a házhoz szállítás és pesten kb annyival lenne drágább azaz kb. ugyanott vagy és így nem kell utána szaladgálni legalább.

én két flakon FMC halgyógyszert is rendeltem Kecskemétről vagy honnan hozták,nem nagy dolog rendelni ilyen kis cuccokat.

a tó fóliát meg pest mellől hozták több mint 15ezer volt a szállítás mert kicsit nehéz volt a 103négyzetméter tófólia. /238kg volt/

biztos van pesten is csak utána kell járni hogy hol.


a szökőkútra hogy milyen slag kell?

legjobb ha eldöntötted hogy nem használod szökőkútként akkor a szárat el kel vágni itt.

[link]


azért kéne ott elvágni mert ha leveszed a szárat csak egy kis menetes rész marad és a menetre nem jó slagot rakni.

ott a pirossal jelölt résznél a szár külső mérete 22,5mm szóval olyan slag kell amit erre rá lehet bilincselni.

2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/129 dirtboy ***** válasza:

ja még azt akartam írni hogy ,hogyha nem nagy kérés nyomogass már a válaszaimra zöldet mert mostanság eléggé leeset a százalékom pár trollkodó embernek köszönhetően.

köszi

2011. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 A kérdező kommentje:
Mindig nyomok neked zöldet! :)
2011. nov. 2. 20:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!